Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izraudzīsies jaunu Jelgavas reģionālā tūrisma centra vadītāju

 Jelgavas pilsētas pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz reģionālā tūrisma centra vadītāja amata vietu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tūrisma centra vadītāja galvenie pienākumi ir nodrošināt iestādes darbību saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, pārstāvēt iestādi valsts un pašvaldību iestādēs, tiesu instancēs un attiecībās ar juridiskajām un fiziskajām personām, nodrošināt iestādi ar atbilstošas kvalifikācijas personālu, kā arī plānot un lemt par iestādes finanšu un materiālo līdzekļu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu.

Pretendentiem nepieciešama otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība, pieredze vadošā amatā pēdējo piecu gadu laikā. Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze tūrisma industrijas attīstības veicināšanas jomas amatā pēdējo piecu gadu laikā valsts vai pašvaldības iestādē. Vajadzīga izpratne par valsts vai pašvaldības iestādes darbību un darba tiesisko attiecību jomas reglamentējošo normatīvo aktu piemērošanu, prasmes darbā ar datorprogrammām un digitālajām tehnoloģijām, valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, vienas Eiropas Savienības svešvalodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā, un citas prasmes un iemaņas.

Pieteikties uz amatu var līdz 7.martam. Piedāvātā mēnešalga ir 1957 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.