Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludināta pieteikumu pieņemšana Jelgavas pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” līdz 1. oktobrim pieņems pieteikumus pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā. Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums šim mērķim ir 100 000 eiro, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Jelgavas pašvaldības 2022. gada 24. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.22-5 “Par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai” daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības, kuras vēlas labiekārtot daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai piesaistīto zemesgabalu, pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” var iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai.

Pašvaldības līdzfinansējumu var saņemt lietusūdens novadīšanas sistēmas izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; brauktuves, ietves vai stāvlaukuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; apgaismojuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; citiem labiekārtošanas darbiem (bērnu rotaļu laukuma, soliņu, zālienu un apstādījumu, sporta laukumu izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai); būvuzraudzības veikšanai; atkritumu konteineru novietnes izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 1. oktobris (ieskaitot), un pieejamais Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums šim gadam ir 100 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63084475, 63084470 vai sūtot jautājumus elektroniski uz e-pasta adresi pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.