Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludināts konkurss par finansējumu veselību veicinošām aktivitātēm Jelgavā

Jau piekto reizi Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļa organizē veselības veicināšanas ideju konkursu. Lai piedalītos konkursā un pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro pasākuma norisei,  iedzīvotāji un juridiskas personas līdz 22. maijam aicinātas iesniegt idejas veselību veicinošām aktivitātēm Jelgavā, informē Jelgavas Sociālo lietu pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko līdzdalību un paplašināt veselību veicinošu aktivitāšu piedāvājumu Jelgavas iedzīvotājiem, sniedzot finansiālu atbalstu pasākumu īstenošanai. Šī ir iespēja ikvienam jelgavniekam, kuram ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām, iesniegt savu projektu idejas realizēšanai. Konkursa kopējais budžets šogad ir 900 eiro, un trīs veiksmīgāko ideju autori varēs saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro iecerētās aktivitātes īstenošanai. Pretendentam dalībai konkursā jāiesniedz pieteikuma veidlapa un plānoto aktivitāšu izmaksu tāme.

Konkursam var pieteikties elektroniski, nosūtot projekta pieteikumu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv, vai klātienē, iesniedzot pieteikumu Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, Informācijas kabinetā – 115. kabinetā pirmajā stāvā. Pieteikumu dalībai konkursā var nosūt arī pa pastu: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001 ar norādi “Veselības veicināšanas ideju konkursam”.

Konkursa uzvarētājiem pieteiktie veselības veicināšanas pasākumi būs jārealizē līdz šī gada 30. oktobrim.  Konkursa dalībnieku aktivitāšu idejas var būt dažādas – nodarbību cikls, vienreizējs pasākums, tiešsaistes pasākums vai kādā cita formāta, kura saturs un mērķis atbilst Veselības veicināšanas ideju konkursa mērķim un “Veselības veicināšanas programmai Jelgavas pilsētai 2016.-2022. gadam”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sīkāku informāciju par projekta pieteikuma sagatavošanu, iesniegšanu un citiem ar konkursu saistītajiem jautājumiem var iegūt, rakstot uz e-pastu sintija.birgele@soc.jelgava.lv.

Pagājušajā gadā veselības veicināšanas ideju konkursā finansiāli tika atbalstītas trīs idejas, dodot iespēju jelgavniekiem bez maksas piedalīties cigun vingrošanā, vingrošanā ar džeza elementiem un aktivitātē “Izsporto Jelgavu”, iesaistot pilsētniekus sportiskās aktivitātēs, kas apvienoja pastaigu ar vingrojumiem vairākos pieturpunktos Jelgavā, izmantojot interaktīvu pilsētas karti.

Veselības veicināšanas ideju konkursa NOLIKUMS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikuma VEIDLAPA

Izmaksu TĀME

Foto:  Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.