Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iztiesāta Bērzes ielā notikusī slepkavība

Ar Zemgales apgabaltiesas Jelgavā spriedumu dobelnieks Jurijs (vārds mainīts) atzīts par vainīgu 71 gadu vecā Staņislava noslepkavošanā, kas 2019. gadā izdarīta Dobelē, Bērzes ielā, nodurot pensionāru ar nazi. Tiesa lēma sodīt Juriju ar teju deviņiem gadiem cietumā. Spriedums stājies spēkā.

Iepazīstoties ar šīs lietas apstākļiem, nācās atcerēties par tādu jēdzienu kā “karma”, jo arī bojāgājušā Staņislava mūža gājums nebija nevainojams. Viņš dūrienu sirdī saņēma ne pārāk ilgi pēc tam, kad pats bija atbrīvots no ieslodzījuma vietas. Par ko Staņislavam bija piespriests cietumsods? Par to pašu – par cilvēka noslepkavošanu ar nazi.

Pensijas diena beidzas ar nazi sirdī

Slepkavība Dobelē, vienā no Bērzes ielas daudzdzīvokļu nama dzīvokļiem, tika izdarīta 2019. gada naktī uz 18. jūniju. Šajā mājoklī pēc atbrīvošanās no cietuma mitinājās Staņislavs un viņa dzīvesbiedre.

Kā toreiz stāstīja kaimiņi, pārim paticis lietot alkoholiskos dzērienus, turklāt lielākā kompānijā, tāpēc nereti ciemos aicināti vietējie pudeles brāļi. Kā jau vasarā, logi bija atvērti, tāpēc liktenīgajā naktī daži Bērzes ielas iedzīvotāji dzirdējuši, ka ap pulksten 1.30 Staņislava dzīvoklī sācies tracis. Kad tas beidzās, viens no pensionāru ciemiņiem zvanīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam un ziņoja, ka “viens ir ievainots un noasiņo, bet otrs – nodurts”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.