Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izveidota tematiskā karte – “Īpašumi uzņēmējdarbībai un investīcijām”

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Jelgavas novadā, izstrādāta nekustamo īpašumu datu bāze un investīciju objektu karte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kartes mērķis ir sniegt iespēju uzņēmējiem, potenciālajiem investoriem un citiem interesentiem ērti iegūt vienotu informāciju par Jelgavas novadā pieejamām telpām vai zemi uzņēmējdarbības veikšanai un attīstībai. Plānots, ka kartē būs pieejama informācija gan par nekustamajiem īpašumiem, kas pieder pašvaldībai, gan par juridiskām un fiziskām personām piederošiem īpašumiem. Tādēļ aicinām personas, kas meklē investorus, vēlas iznomāt vai pārdot uzņēmējdarbības veikšanai piemērotus īpašumus – zemi, nedzīvojamas telpas, būves, iepazīties ar publicēto karti un iesniegt informāciju arī par saviem īpašumiem, aizpildot elektronisko anketu, kas pieejama ŠEIT, vai sūtot informāciju uz e-pastu ilze.matusa@jelgavasnovads.lv,” skaidro Tūrisma un uzņēmējdarbības nodaļas vadītāja Ilze Matusa.

Objektiem kartē ir pievienota informācija par to piederību, platību, lietošanas mērķi,  inženierkomunikācijām un piekļuvi, kā arī kontaktinformācija. Jāņem vērā, ka Jelgavas novada investīciju kartes saturs ir mainīgs un tam ir informatīvs raksturs, piemēram, detalizēta informācija par nekustamā īpašuma darījumu summām un nosacījumiem netiek publicēta. Karte “Īpašumi uzņēmējdarbībai un investīcijām” pieejama Jelgavas novada tīmekļvietnes www.jelgavasnovads.lv sadaļā “Novads” – “Uzņēmējdarbība”.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.