Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jauna automašīnu noma Latvijā – Mobire

Latvijā darbojas auto nomas, kas piedāvā auto īres pakalpojumus uz laiku no dažām dienām līdz pat vairākiem gadiem. Par īstermiņa auto īres pakalpojumiem viss ir skaidrs – to izvēlas privātpersonas, kam automašīna ir vajadzīga tikai uz neilgu laiku, bet kas izvēlas nomāt transportlīdzekli ilgtermiņā?

Ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem un privātpersonām

Šķiet visi piekritīs, ka autoceļi Latvijā nav ideālā stāvoklī un auto mēdz bojāties. Laikā, kamēr auto atrodas servisā ar to nav iespējams pārvietoties, tas ir papildus stress īpašniekam un izdevumi par remontu nav paredzami. Savukārt ikdienā ir regulāri jāveic auto tehniskā apkope, riepu maiņa, jāpērk apdrošināšana (OCTA un/vai KASKO) un jācer, ka auto kalpos vēl ilgi.

Vairums auto īpašnieku pie šādiem izaicinājumiem ir pieraduši un nemaz neiedomājas, ka ir arī citas iespējas. Šobrīd Latvijā darbību ir uzsākusi auto noma – SIA “Mobire Latvija”, kurā var izīrēt automašīnu uz laiku no 12 līdz 60 mēnešiem. Izvēloties šo variantu, klientam atkrīt visas rūpes un bažas par auto tehnisko stāvokli, jo visu paveic “Mobire”. Vienīgais, kas jādara nomniekam ir jāveic ikmēneša maksājums. Līguma termiņa darbības beigās auto tiek atgriezts uzņēmumam, taču ja automašīna ir īpaši iepatikusies, var vienoties arī par tās atpirkšanu

2022. gada vasarā ilgtermiņa auto nomas pakalpojumi “Mobire” ir pieejami gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Nav svarīgi, vai vēlies nomāt 1, 5 vai 10 auto vienlaicīgi – Mobire palīdzēs.

Ko iegūst uzņēmumi, kas izvēlas auto nomāt, nevis pirkt?

Jebkurā uzņēmējdarbībā viens no svarīgākajiem biznesa priekšnoteikumiem ir paredzama naudas plūsma un precīzi pasūtījumu izpildes termiņi. Kā ilgtermiņa auto īre palīdz abos šajos aspektos?

Auto iegādes un uzturēšanas izmaksas mēs varam paredzēt, taču transportlīdzekļa neparedzētas tehniskās apkopes ir grūti precīzi aprēķināt.

Ja automašīna sabojājas, tai steidzami ir jāmeklē aizstājējs, kas pašreizējos apstākļos var nebūt tik viegli izdarāms. Tāpat tiek zaudēts laiks, kamēr auto ir remontā un rezultātā var ciest piegāžu ķēde, saziņa ar klientiem un viss bizness kopumā. Vai jums tas ir vajadzīgs?

Ilgtermiņa auto nomas priekšrocības:

  • paredzama naudas plūsma (fiksēts ikmēneša maksājums);
  • nav jāuztraucas par auto apkopi vai remontu;
  • auto nobraukuma ierobežojumi – pēc vienošanās;
  • maiņas auto, kamēr īres auto ir remontā;
  • auto var atgriezt pirms termiņa;
  • bez pirmās iemaksas vai depozīta.

Auto nomas cenas

Nomas auto piedāvājumā ir jauni vai mazlietoti transportlīdzekļi. Maksājuma apmēru ietekmē vairāki faktori, t.sk.: izvēlētais auto modelis, tā vecums, īres periods, uzņēmuma kredītreitings. Piemēram, Dacia Sandero ikmēneša maksājums sākas no 273 eur/mēn.

Precīzas izmaksas konkrētam nomas auto var uzzināt, aizpildot pieteikumu Mobire mājaslapā – https://mobire.lv/ Piesakoties auto nomai ilgtermiņā šodien, jau pavisam drīz saņemsiet individuālu piedāvājumu.

Īpaši sadarbības nosacījumi iespējami klientiem, kas izvēlas nomāt uzreiz vairākus auto un uztic autoparka vadību Mobire speciālistiem.

Kādēļ izvēlēties tieši mūs? Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze, vairāk kā 2500 automašīnas un 300+ uzņēmumi, kas sadarbojas tieši ar mums. Ir vērts pamēģināt.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.