Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē ārējo sakaru koordinatoru, pavāru un inspektoru

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) meklē ārējo sakaru koordinatoru “Erasmus” programmas jautājumos, Jelgavas pilsētas slimnīca izsludinājusi vakances pavāram un lietvedības sekretāram, bet Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) piedāvā darbu inspektoram veterinārās uzraudzības jomā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LBTU ārējo sakaru koordinatora darbs “Erasmus” jautājumos paredz komunikāciju ar pilna laika ārvalstu studentiem, tostarp darbu ar “Mobility tool” un citiem “Erasmus+” digitālajiem rīkiem, kā arī sadarbības līgumu pārraudzību un koordinēšanu. Atalgojums šajā amatā ir 1100 eiro, bet darba vieta – Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2. Pretendenta iesniedzamie dokumenti ir CV (Europass formā), motivēts iesniegums, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Kandidāti pieteikumam papildus var pievienot arī citus dokumentus, kas raksturo viņu kvalifikāciju vakantajam amatam. Pieteikuma dokumentus gaidīs līdz 30. jūnijam. Tos iespējams sūtīt pa e-pastu dace.verdina@lbtu.lv. Tālrunis uzziņām: 63005697.

Piedāvājot atalgojumu 1022 eiro apmērā, Jelgavas pilsētas slimnīca aicina darbā pavāru iestādes Saimniecības daļā. Tā galvenie darba pienākumi būs saņemt pārtikas produktus no noliktavas un sekot to uzglabāšanai diennakts noliktavās, gatavot ēdienu un vadīties pēc tehnoloģiskajām kartēm, izsniegt nodaļām gatavo produkciju, kā arī organizēt virtuves strādnieku darbu virtuvē. Papildu algai, darba devējs nodrošina kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas atbilstoši profesijai, dotāciju siltām pusdienām un apmaksātu abonementu veselības un fitnesa centrā. Darba laiks ir maiņu grafiks no pulksten 6 līdz 17.  Interesenti aicināti iesniegt savu CV un izglītības un profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas pa e-pastu personals@jpslimnica.lv vai klātienē Personāla daļai, Brīvības bulvārī 6. Pieteikšanās termiņš – līdz 5. jūlijam. Tālrunis uzziņām: 63030110, 25705712. Jāpiebilst, ka vēl līdz 16. jūnijam iestādē notiek pieteikšanās arī sekretāra – lietveža vakancei (uz noteiktu laiku).

Savukārt PVD izsludinājis konkursu uz Dienvidzemgales pārvaldes inspektora amatu veterinārās uzraudzības jomā. Darba vieta ir Kristapa Helmaņa ielā 10, bet darbinieka ikdienas pienākumi būs: veikt kontroles un uzraudzības funkcijas veterinārās uzraudzības objektos, kontrolēt veterinārajā nozarē iesaistīto fizisko un juridisko personu darbību, kā arī sniegt atzinumus, apliecinājumus un citus dokumentus par normatīvo aktu ievērošanu amata kompetences robežās. Mēneša darba alga šajā amatā ir no 1230 eiro, bet papildu tam – mācību iespējas profesionālajai pilnveidei, mentoru atbalsts, apmaksāts papildatvaļinājums, kā arī veselības apdrošināšanas polise pēc nostrādātiem četriem mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV iespējams nosūtīt pa e-pastu konkursi@pvd.gov.lv ar norādi “Dienvidzemgales pārvaldes veterinārās jomas inspektors” vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050. Pieteikumu iesniegšana notiek līdz 5. jūlijam. Tālrunis uzziņām: 67084629.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētā izsludinātas vakances arī juristam, tehniskajam speciālistam, ceļu meistaram, metinātājam, grāmatveža palīgam, konditoram, sociālajam darbiniekam, psihologam un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.