Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē speciālistus komunikācijas, personāla un nekustamā īpašuma jomās

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) meklē galveno speciālistu starptautiskās sadarbības jautājumos, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) piedāvā darbu galvenajam speciālistam nekustamā īpašuma jautājumos, bet pilsētas metālapstrādes uzņēmums “Locitech Production” aicina pievienoties komandai personāla speciālistu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VUGD aicina pieteikties pretendentus Attīstības un starptautiskās sadarbības pārvaldes Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības nodaļas vecākā speciālista amatam. Šajā amatā pamata darba pienākumi būs analizēt Eiropas Savienības, Ziemeļatlantijas līguma organizācijas un Apvienoto Nāciju Organizācijas un citus starptautiskos sagatavotos dokumentus, izprast starptautisko procesu ietekmi uz VUGD darbības jomām, koordinēt VUGD dalību starptautiskās sadarbības organizācijās, kā arī veikt citus darba aprakstā minētos pienākumus. Piedāvātā mēneša darba alga ir no 1177 līdz 1340 eiro, bet faktiskā darba vieta – Dobeles ielā 16. Pretendenti aicināti iesniegt savu CV un motivācijas vēstuli līdz 26. jūnijam, nosūtot to pa e-pastu: cv@vugd.gov.lv ar norādi “Attīstības un starptautiskās sadarbības pārvaldes Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības nodaļas vecākais speciālists”. Jāpiebilst, ka līdz augusta beigām par mēneša atalgojumu no 1022 līdz 1215 eiro, dienestā izsludināta vakance arī vienotā kontaktu centra pārvaldes Zemgales reģiona nodaļas dispečera palīgam.

Piedāvājot atalgojumu 1224 eiro apmērā, LBTU aicina darbā galveno speciālistu nekustamā īpašuma jautājumos. Tā galvenie darba pienākumi būs organizēt un piedalīties zemes robežu, meža inventarizāciju un būvju kadastrālās uzmērīšanas procesos, uzturēt nekustamo īpašumu datu bāzi RVS Horizon, DVS Namejs un VNĪ sistēmās, nodrošināt datu aktualizāciju visos valsts reģistros, kā arī īstenot nekustamo īpašumu tiesisko jautājumu sakārtošanu un līdzdarboties LBTU nekustamā īpašuma attīstības plāna izstrādē. Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus pretendenti aicināti sūtīt pa e-pastu: dace.verdina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Lielajā ielā 2. Pieteikumus gaidīs līdz 28. jūnijam.

Savukārt “Locitech Production” – metālapstrādes uzņēmums Jelgavā, kas jau vairāk kā 16 gadus nodarbojas ar interjera dizaina priekšmetu un mēbeļu ražošanu eksporta tirgiem – aicina savai komandai pievienoties personāla speciālistu. Tā ikdienas pienākumi būs īstenot darba likumdošanu uzņēmumā ar aptuveni 70 darbiniekiem, nodrošināt nepieciešamā personāla atlasi, sagatavot informāciju algu aprēķinam, iepirkt un izsniegt individuālos aizsardzības līdzekļus, kā arī administrēt veselības apdrošināšanu. Piedāvātā darba alga ir 1600 eiro, bet papildu tam tiek nodrošinātas darbam nepieciešamās apmācības un veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika. Darba vieta ir Viskaļu ielā 95. Lai pieteiktos vakancei, pretendenti aicināti iesniegt savu CV pa e-pastu: personals@locitech.lv līdz 12. jūlijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētā izsludinātas vakances arī aprūpētājam, jaunsargu instruktoram, atslēdziniekam, krāvējam, konditoram, auklim, grāmatveža palīgam un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.