Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jauniešu deju kolektīvu konkursa “Ziemassvētku kauss” ceļojošā balva aizceļo uz Jelgavu

Jauniešu deju kolektīvu konkursā “Ziemassvētku kauss” uzvarējis Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” Aldas Skrastiņas vadībā, aģentūra LETA uzzināja Bauskas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otro vietu ieguva Elejas pagasta jauniešu deju kolektīvs “Tracis” Ivitas Lejavas-Majores vadībā, bet trešo – Ķekavas vidusskolas tautas deju kolektīvs “Šeku Reku”, kura vadītāji ir Jānis Kalniņš un Marta Helēna Vanaga.

Šogad konkurss notika jau 22. reizi.

Konkursā piedalījās 11 bērnu un jauniešu deju kopas no Rīgas, Jūrmalas, Ķekavas, Bauskas, Elejas, Jelgavas, Saldus un Smiltenes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deju žūrijas komisijā strādāja horeogrāfe, Bauskas novada deju kolektīvu virsvadītāja, XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un lielkoncerta “Balts” virsvadītāja Guna Trukšāne, horeogrāfe, deju pedagoģe Ilona Bogdanova, Salaspils, Ķekavas, Olaines un Mārupes novadu deju kolektīvu virsvadītājs Mārtiņš Pēdājs, kā arī Iecavas vidusskolas 5. – 6. un 7. – 9. klašu tautas deju kolektīvu un Iecavas kultūras nama Vidējās paaudzes deju kolektīva “Jezga” mākslinieciskā vadītāja, vairākkārtēja Jauniešu deju kolektīvu konkursa “Ziemassvētku kauss” ieguvēja Solveiga Lineja.

“Ziemassvētku kauss” ir horeogrāfa un deju svētku virsvadītāja Jāņa Purviņa izveidots pasākums, kas pirmo reizi Bauskas pusē norisinājās 1999.gadā. Iepriekšējais konkurss norisinājās 2019.gadā, kad par uzvarētāju kļuva Mārča Zeibota vadītais Olaines novada Jaunolaines Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Kalējs”, kas šogad startēja kā goda viesis.

Foto: “Bauskas Dzīve”/Ģirts Donerblics

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.