“Jelgava-BJSS” dāmu komanda nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju

Jau ceturto zaudējumu pēdējās četrās spēlēs piedzīvojusi BK “Jelgava-BJSS” dāmu komandas, kas Baltijas Sieviešu basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē atzina “Jūrmalas” pārākumu 47:70.

Harija Zelča un Gundegas Vaščenko vadītā komanda pirmajā ceturtdaļā vēl spēja aizvadīt ciņu ar jūrmalniecēm kā līdzīgs ar līdzīgu, noslēdzot pirmo spēles nogriezni ar trīs punktu deficītu. Nākamajās desmit minūtēs mājinieces jau spēja veikt izrāvienu ar desmit punktu pārsvaru. Pēc puslaika tablo vēstīja 37:24, par labu “Jūrmalas” komandai.

Atlikušajā spēles laikā krasi uzlabojumi “Jelgava-BJSS” vienībā nenotika. Jelgavnieces turpināja uzbrukt ar katastrofāli zemu metienu precizitāti (2p. – 31%, 3p. – 19%, 1p. – 50%), zaudēja cīņā par atlecošajām bumbām 52:55, kā arī pieļāva 31 kļūdu, noslēdzot spēli ar ceturto zaudējumu pēc kārtas ar 47:70.

Annija Ķergalve bija vienīgā, kas sasniedza desmit punktu gūto robežo, sakrājot 11 punktus un izcīnot deviņas bumbas zem groziem. Luīze Briede guva astoņus punktus, bet Katrīna Kārkle guva septiņus punktus un izcīnīja sešas atlecošās bumbas. Abas komandas rezultatīvākās spēlētājas Laura Zambrāne un Diāna Dude kopā sakrāja tikai desmit punktus.

Šī bija Jelgavas spēlētāju pēdējais mačs šogad. Nākamā spēle Baltijas līgas čempionātā būs jāaizvada 6.janvārī, kad savā laukumā būs jātiekas ar BJBS “Rīga/Jugla” vienību.