“Jelgava-BJSS” nenotur vadību un galotnē piekāpjas rīdziniecēm

Devīto zaudējumu šosezon piedzīvojusi “Jelgava-BJSS” dāmu komanda, kas Baltijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē šoreiz tikai ar viena punkta pārsvaru atzina BJBS “Rīga/Juniors-2” pārākumu ar 58:59.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi un ar divu punktu pārsvaru noslēdza viešņas 15:13. Otrajā cetrutdaļā galvenokārt pateicoties komandas līderēm Laurai Zambrānei, Diānai Dudei un Loretai Beitānei, jelgavniecēm izdevās aizvadīt vienu no sezonas rezultatīvākajām ceturtdaļām, izvirzoties vadībā spēlē ar 38:26.

Pēc liela kāpuma sekoja kritien, nākamajā desmit minūtē gūstot vien deviņus punktus, kas ļāva “Rīga/Juniors-2” basketbolistēm atgriezties spēlē un pacīnīties par uzvaru. Arī pēdējā ceturtdaļā Jelgavas kluba spēlētājām nevedās spēle tik spoži kā mača otajā ceturtdaļā un šoreiz tika piedzīvots zaudējums ar minimālu rezultāta starpību 58:59.

Laura Zambrāne kļuva par mājinieču rezultatīvāko spēlētāju, sakrājot 14 punktus un izpildot četras rezultatīvas piespēles. Diāna Dude guva desmit punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, pārtvēra divas bumbas un bloķēja trīs pretinieču metienus. Tikmēr Loretas Beitānes rēķinā deviņi punkti un sesās atlecošās bumbas.

“Jelgava-BJSS” Baltijas līgas B grupas turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ar septiņām uzvarām un deviņiem zaudējumiem ieņem 6.vietu. Nākamā spēle mūsu basketbolistēm paredzēta 3.martā Jelgavas sporta hallē pulksten 19.30 pret Latvijas U16 komandu un jau 4.martā izbraukumā pret “Valmiera GLASS VIA/BVBS”.