Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgava iekļūst konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” pusfinālā

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” ir iegājis izšķirošajā posmā un katrā no pieciem plānošanas reģioniem ir izvirzītas četras pašvaldības, kas turpina sacensties par ģimenei draudzīgākās pašvaldības statusu. Zemgales plānošanas reģionā konkursa pusfinālā iekļuvusi Jelgavas valstspilsētas pašvaldība, Dobeles novada pašvaldība, Bauskas novada pašvaldība un Aizkraukles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji līdz 9. novembrim aicināti balsot vietnē vietagimenei.lv.

Konkurss izceļ labākos piemērus un veidus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm, veicinot arī iedzīvotāju iesaisti sev svarīgu jautājumu risināšanā. Vienlaikus konkurss veido vidi pašvaldību draudzīgai sāncensībai, tādējādi mudinot tās attīstīt aizvien plašāku un pieejamāku ģimenēm paredzēto pakalpojumu klāstu, uzsver konkursa organizatori.

Sacensību par “Ģimenei draudzīgākās pašvaldības 2023” statusu kopumā Latvijā turpina 20 pašvaldības, un konkursa finālisti tiks paziņoti novembra sākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss ir viena no trim ģimeņu atbalsta programmām, ko realizē Sabiedrības integrācijas fonds (SIF). SIF īsteno arī programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, kā arī izsniedz Latvijas Goda ģimeņu apliecības, atbalstot Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērni ar invaliditāti.

Foto: Sabiedrības integrācijas fonds un unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.