Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā izsludināts kultūras pasākumu projektu konkurss

Jelgavas pašvaldības Kultūras padome izsludinājusi 2023. gada kultūras iniciatīvu projektu konkursa 1. kārtu, kurā fiziskas un juridiskas personas var pretendēt uz pašvaldības finansējumu Jelgavas nozīmīgu, unikālu un tradicionālu kultūras projektu īstenošanai dažādās kultūras un mākslas nozarēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumus interesenti aicināti iesniegt līdz 20. martam, savukārt projekti jārealizē no šā gada 1. maija līdz 30. novembrim. Projektu konkursā var piedalīties pilsētas radošās, nevalstiskās organizācijas, biedrības, apvienības, uzņēmumi un privātpersonas, taču tajā nedrīkst piedalīties pilsētas profesionālie kolektīvi.

Konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā mākslinieciski augstvērtīgus, sabiedriski nozīmīgus projektus visās kultūras un mākslas nozarēs; atspoguļo un popularizē Jelgavas kultūrvēsturi, izcilas kultūras personības, viņu daiļradi un saikni ar Jelgavu, piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu Jelgavā; atbalsta jauniešu iesaisti, akcentē Jelgavas pilsētas tiesību un ģerboņa 450 gadu jubileju.

Projekti konkursam līdz 20. martam jāiesniedz Jelgavas pašvaldības iestādē “Kultūra”, vai jāsūta pa pastu,  vai ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu:  kultura@kultura.jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.