Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā noritējis “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijs ģimenēm”

Sestdien, 3. jūnijā skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama norisinājās “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijs ģimenēm”, kas tika īstenots ESF projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros, informē pašvaldība. Pasākuma dalībnieki varēja darboties deviņās uzdevumu stacijās par tādām tēmām kā veselīgs dzīvesveids, uzturs kā arī emocionālā labsajūta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rallijā kopumā piedalījās 30 ģimenes. Aktivitāšu vidū bija gan mīklu minēšana, gan figūru piramīdas, gan pārtikas produktu šķirošanas produktu grupās.

Dalībnieku iecienītākā stacija bija “Dullais zilonis”. Šajā aktivitātē dalībniekam uz galvas bija jāuzliek īpaši sagatavota cepurei – tai klāt bija piešūtu zeķubikšu stara un iekša bija tenisa bumbiņa, ar kuras palīdzību bija jānogāž ūdens pudeles. Aktivitātē ar lielu prieku piedalījās kā mazi, tā lieli.

Komandas ar lielu azartu piedalījās arī stacijās, kurās bija jāveic fizisko aktivitāšu uzdevumi. Pasākuma beigās notika balvu izloze, kurā piecas ģimenes saņēma kastes ar dažādiem veselīgiem gardumiem un izzinošiem materiāliem par veselīgu dzīvesveidu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības tiks īstenotas  Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr.9.2.4.2/16/I/085) ietvaros. Pasākuma aktivitātes nodrošināja SIA “OnPlate”.

Foto un informācija: Sociālo lietu pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.