Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā noslēdzies pilsētvides svētku noformējuma ideju konkurss

Noslēdzies Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” izsludinātais konkurss “Pilsētvides svētku noformējuma ideju un to realizēšanas tehniskie risinājumi”. Tajā kopumā vērtēšanai saņemti 19 pieteikumi, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā dalībnieki bija aicināti iesniegt savas idejas pilsētas noformējumam par vairākiem tematiem: “Lieldienas”, “Valsts svētki”, “Jelgavas pilsētas svētki”, “Līgo svētki” un “Ziemassvētki”.

Kopumā tika iesniegti deviņpadsmit pieteikumi, kurus izvērtēja konkursa žūrijas komisija. Žūrija gan šoreiz 1. vietas ieguvēju neizvirzīja, tā vietā noteica vienu 2. vietas ieguvēju un trīs 3. vietas ieguvējus.

2. vieta saņem SIA “Design Direct” pieteikums “Iemirdzies” par tematu “Jelgavas pilsētas svētki”, bet 3. vieta – SIA “Design Direct” pieteikumam ar ideju “Karogs” par tēmu “Valsts svētki”, SIA “Design Direct” pieteikumam “Ugunskurs” par tēmu “Jelgavas pilsētas svētki” un SIA “br.ook interior architecture” pieteikumam “Puzurs” par tēmu “Jelgavas pilsētas svētki”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar konkursa nolikumu 2. vietas ieguvējs saņem veicināšanas balvu 300 eiro , bet 3. vietas ieguvēji veicināšanas balvu 100 eiro apmērā.

Foto: iestāde “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.