Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā un Jelgavas novada Salgales pagastā notiks Zemessardzes mācības

No 9. līdz 11. decembrim Jelgavas valstspilsētas teritorijā un Jelgavas novada Salgales pagasta apkārtnē norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona zemessargu apmācība vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai, informē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 9. līdz 11. decembrim Jelgavas valstspilsētas teritorijā un Jelgavas novada Salgales pagasta apkārtnē norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona zemessargu apmācība vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai, informē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona civilmilitārās sadarbības speciālistes p.i. kaprāle Zane Lizunova.

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona apmācībā zemessargi apgūs un uzlabos teorētiskās zināšanas un praktiskās lauka kaujas iemaņas, lai nepieciešamības gadījumā būtu gatavi efektīvi izmantot savas individuālas militārās prasmes valsts aizsardzības uzdevumu izpildē.

Zemessargu apmācības uzdevumu izpilde notiek ar  AS “Latvijas valsts meži” un Jelgavas valstspilsētu saskaņotās teritorijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 līdz 55 gadiem, ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un sākotnējo fizisko sagatavotību.

Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 25424404, rakstot uz e-pasta adresi 52bn@mil.lv, vai personīgi ierodoties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Uzziniet vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību uzdevumu izpildes laikā Jelgavas pilsētā un Jelgavas novada Salgales pagastā, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem notiks militārā autotransporta īslaicīga pārvietošanās.

Mācību laikā tiks izmantota mācību munīcija, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud apkārtējo cilvēku veselību vai dzīvību. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Foto: no Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.