Jelgavas futbolistēm otrā uzvara pēc kārtas (FOTO)

Latvijas sieviešu futbola 1. līgas spēle starp “FS Jelgava” un “RFS/Babītes SK” Jelgavā | Foto: Ruslans Antropovs

Jelgavas sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” savās mājās ar rezultātu 2:0 (1:0; 1:0) pieveica pretinieces no “RFS/Babītes SK”. Ketijas Daukštes un Rendijas Baltrušaites gūtie vārti sagādāja jelgavniecēm otro uzvaru pēc kārtas.

Spēle iesākās ar vienlīdzīgu sniegumu no abām komandām, pārsvarā cīnoties par bumbas kontroli laukuma centrā. Pakāpeniski pārsvars pārgāja jelgavnieču pusē, jo tam veiksmīgāk padevās atbruņot pretinieces.

Desmitajā spēles minūtē “FS Jelgava” meitenēm sāka veidoties iespējas tuvoties viesu soda laukumam un veidot vārtu gūšanas iespējas. Vienā no uzbrukumiem jelgavniece Viktorija Fišere mēģināja izlauzties caur trim pretiniecēm un tika nogāzta. Iespēja sist 11 metru sodu tika dota Ketijai Daukštei, kuru nešauboties izvirzīja laukuma saimnieces spēles vadībā – 1:0.

Pirmajā puslaikā arī “RFS/Babītes SK” meitenēm bija iespēja gūt vārtus, bet aukstasinīgi nospēlēja laukuma saimnieču vārtsardze Elza Renāte Strazdiņa, saglabājot savas komandas pārsvaru. Viešņas neatmeta mēģinājumus izlīdzināt rezultātu, bet 33. minūtē viņas palika mazākumā, jo komandas biedrene Aurēlija Freimane nopelnīja sarkanu kartīti un samazināja savas izredzes uz panākumu.

Otrajā puslaikā saglabājās “FS Jelgava” neliels pārsvars bumbas kontrolē, bet viešņām atspēlēšanas iespējas pamatīgi bremzēja viena spēlētāja iztrūkums. Jelgavnieces arī izrādījušās krietni mērķtiecīgākas. Spēles papildlaikā Rendija Baltrušaite izrāvās caur pretinieču aizsardzību un ieraidīja bumbu vārtu tālajā apakšēja stūrī – 2:0.

“FS Jelgava” meitenes Latvijas Sieviešu futbola 1. līga uzrāda stabilu sniegumu – trīs uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi. Maija beigās komandas sniegumu ietekmēja vairāku sportistu gūtās traumas, ka rezultātā tika piedzīvots zaudējums “BFC Daugavpils” ar minimālo rezultātu – 0:1.

Jūnijā jelgavnieces nospēlēja neizšķirti ar savām tuvākām konkurentēm “FC Talsi” – 2:2 un pārspēja “FK Tukums 2000” ar nopietnu pārsvaru – 4:1. Jūlijā mūsu meitenes vēl gaida spēlēs ar divām trešās vietas pretendetēm – “Rēzeknes BJSS” un “FB Gulbene/ZAFC”. Spēļu rezultāts būs svarīgs un varēs ietekmēt komandas pozīciju turnīra tabulā.