Jelgavas meitenēm stabils sniegums telpu futbolā

fs jelgava sieviešu
Sieviešu telpu futbola komandas FS “Jelgava” spēle pret “Babītes SK” | Foto: Latvijas futbola federācija

Sieviešu telpu futbola komanda FS “Jelgava” aizvadījusi čempionāta pirmā posma otro kārtu, saglabājot savu pozīciju starp vairākām konkurentēm.

30. janvārī Spuņciema sporta hallē jelgavnieces aizvadīja divas spēles, kurās guva vienu uzvaru un piedzīvojot vienu zaudējumu.

Spēlē pret “Babītes SK” pirmā puslaika beigās jelgavnieces vadībā izvirzīja Elza Renāte Strazdiņa – 1:0. Otrā puslaika sākumā pretinieces spēja izlīdzināt spēles rezultātu, bet divas minūtēs līdz spēles beigām uzvaras vārtus FS “Jelgava” labā guva komandas rezultatīvākā spēlētāja Denīze Marta Medinika – 2:1.

Otrajā spēlē jelgavnieces tikās ar “Rīgas Jaungada kausa” uzvarētājām no “Rīgas futbola skolas”. Cīņa sākās ļoti cerīgi, jo jau ceturtajā minūtē FS “Jelgava” vadībā izvirzīja Elza Renāte Strazdiņa – 1:0. Diemžēl otrā puslaikā rīdzinieces ne tikai atspēlējās, bet arī guva uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru – 1:2.

Pēc četrām aizvadītām spēlēm FS “Jelgava” ar sešiem punktiem un ar labāku gūto un zaudēto vārtu bilanci pacēlās Sieviešu telpu futbola līgas turnīra tabulā no ceturtās uz trešo vietu. Sešu punkti ir vēl trim pretinieču komandām un nākošās kārtas spēļu rezultāti būs ļoti svarīga šo vienību tabulas vietu sadalījumā.

FS “Jelgava” sastāvs

Annija Bušmane (vārtsardze), Ketija Daukšte, Ksenija Grīnfelde, Denīze Marta Medinika, Baiba Jaunzeme, Rēzija Liepiņa, Kate Rozenvalde, Anna Bogdanova, Jevgēņija Blūma, Anna Poņatovska, Aleksejs Osipovs (galvenais treneris).

fs jelgava 1
Sieviešu telpu futbola komandas FS “Jelgava” spēlētājas | Foto: Latvijas futbola federācija

Informācijas avots: Latvijas futbola federācija