Jelgavas meitenes piekāpjas “Mettas” dublierēm

28. maijā sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” 1. līgas spēlē ar rezultātu 0:4 (0:3; 0:1) piekāpās augstākās līgas dublieru komandai “Metta-2”.

Rīgas viešņu sastāvā spēlēja četras spēlētājas no augstākās līgas, kas iespējams arī kļuva par iemeslu nepatīkamajam zaudējumam.

“Metta-2” futbolistes ātri guva pirmos vārtus un līdz pirmā puslaika beigām vēl divas reizes raidīja bumbu Elzas Renātes Strazdiņas sargātajos vārtos. Otrajā puslaikā viešņas guva vēl vienus vārtus, bet jelgavniecēm neizdevās pārspēt pretinieces – 0:4.

Sieviešu 1. līgas turnīra tabulā “FK Jelgava” noslīdēja no trešās vietas uz septīto, bet tas vairāk saistīts ar to, ka vismaz piecas komandas konkurē par trešo vietu un tām ir samērā līdzīgs punktu skaits.

Nākošo spēli jelgavnieces aizvadīs izbraukumā 10. jūnijā tiekoties ar pretiniecēm no “FC Talsi” un viņām būs iespējas uzlabot savu pozīciju turnīra tabulā.

“FK Jelgava” – “FS Metta-2” 0:4 (0:3; 0:1)

Vārti: 15′ Katrīna Augustāne, 27′ Paula Dzene, 36′ Marija Klementjeva, 65′ Paula Dzene.