Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadā martā izsludinās konkursu “Mēs savai videi – 2022”

1.martā sāksies pieteikumu pieņemšana ikgadējam Jelgavas novada pašvaldības finansētajam iedzīvotāju projektu konkursam “Mēs savai videi – 2022”. Konkurss ļauj interesentu grupām, kaimiņiem un biedrībām pieteikties pašvaldības budžeta finansējumam, lai savu apkārtni vērstu skaistāku, sakārtotāku un atraktīvāku. Konkursa kopējais paredzētais finansējums noteikts 50 000 eiro apmērā, un projektu ideju iesniegšanas termiņš ir šā gada 25.aprīlis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

23.februāra domes sēdē apstiprinātais konkursa nolikums paredz, ka konkursā var piedalīties reģistrētas nevalstiskās organizācijas – biedrības, nodibinājumi, reliģiskās organizācijas, kuru juridiskā adrese ir Jelgavas novads, kā arī novadā deklarētu iedzīvotāju grupas jeb fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies vismaz trīs vietējie iedzīvotāji.

Konkursa mērķis ir sniegt pozitīvu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanā un teritorijas sakopšanā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un atbildību par savas dzīves vides kvalitātes uzlabošanu, iesaistoties sabiedrībai derīgā darbā, kā arī veicināt sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Tāpat kā iepriekšējos gados, iesniedzamajam projektam jāatbilst dažādiem nosacījumiem, taču šogad tajos ir veiktas korekcijas, paredzot, ka projektam jāuzlabo vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti, kā arī – projekta rezultātam jābūt publiski pieejamam, piemēram, publiski pieejamu soliņu, atkritumu urnu, veļas žāvētavu vai velo novietņu uzstādīšana, zālienu, apstādījumu, sporta laukumu un bērnu rotaļu  ierīkošana/ labiekārtošana, daudzdzīvokļu ēku teritoriju apzaļumošana vai teritorijas labiekārtošana, dabas, atpūtas vai sporta takas izveide utt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu var iesniegt vairākos veidos:

  • nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi: antra.poseika@jelgavasnovads.lv;
  • parakstītu vienā eksemplārā nosūtot pa pastu uz adresi Jelgavas novada pašvaldība, Attīstības nodaļa, Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001, ar norādi „Projektu konkursam „Mēs savai videi 2022” līdz 2022.gada 25. aprīlim (pasta zīmogs un datums);
  • atstājot Attīstības nodaļas pasta kastītē, Lielajā ielā 5/7, Jelgavā (ieeja no sētas puses).

Jānorāda, ka projekta pieteikums jāiesniedz arī elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi antra.poseika@jelgavasnovads.lv.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 2022.gada 1.marta līdz 2022.gada 25.aprīlim pulksten 15. Savukārt projektu īstenošanas termiņš ir 2022.gada 14.novembris.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.