Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada pašvaldība turpina palīdzēt Rava – Ruskai Ukrainā

27. oktobrī ceļu uz sadraudzības pilsētu Rava–Rusku sāka Jelgavas novada pašvaldības delegācija, kuras sastāvā ir domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis un citi pašvaldības pārstāvji. Vienas dienas vizītes laikā plānots tikties ar Rava-Ruskas pilsētas domes vadību, kā arī apmeklēt pilsētas slimnīcu, pirmsskolas izglītības iestādi un skolu, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rava-Ruskā paredzēts nogādāt trīs transportlīdzekļus, par kuru ziedošanu Ukrainas pašvaldībai Jelgavas novada dome lēma jau septembrī. Tāpat pēc sadraudzības pašvaldības lūguma sagādātas nepieciešamās saimniecības preces, kas lieti noderēs ziemas sezonā – ģeneratori, tūrisma gāzes plīts un rezerves gāzes baloni, kā arī mitrās salvetes. Uz Ukrainu tiek vestas arī Jelgavas novada senioru biedrības sagādātās veltes, kuras nonāks pie karavīriem frontē – 134 pāri pašadītu zeķu, 17 pāri cimdu, 7 šalles, 3 cepures.

Kā ziņots iepriekš, atsaucoties Ļvivas apgabala Rava-Ruska pilsētas domes aicinājumam noslēgt sadarbības līgumu ar Jelgavas novada pašvaldību, šā gada 1. jūlijā noslēgts memorands, kura mērķis ir veicināt dažāda veida sadarbību starp abām pašvaldībām. 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.