Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadam pievienotajiem Cenu un Ozolnieku pagastiem veidos vienu apvienības pārvaldi

Jelgavas novadam pievienotajiem Cenu un Ozolnieku pagastiem pašvaldība veidos vienu apvienības pārvaldi, lēma novada dome.

Jelgavas novadam pievienotajiem Cenu un Ozolnieku pagastiem pašvaldība veidos vienu apvienības pārvaldi, lēma novada dome.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar administratīvi teritoriālā reformas rezultātā izstrādāto konceptu Jelgavas novada teritorijas pārvaldībai un pašvaldības struktūrai sākotnējā iecere bija veidot pagasta pārvaldi jeb klientu apkalpošanas centrus katrā pagastā. Taču domes deputātu debašu un balsojuma rezultātā pašvaldības nolikums ir grozīts, paredzot, ka, ņemot vērā Cenu un Ozolnieku pagastu iedzīvotāju līdzšinējo mobilitāti, ieradumus un arī iedzīvotāju skaitu, optimālāks un efektīvāks variants ir veidot divu pagastu vienotas apvienības pārvaldi.

Pašvaldībā skaidroja, ka Cenu un Ozolnieku pagastu gadījumā apvienota pārvalde būs plašāks klientu apkalpošanas centrs ar lielāku iesaistīto speciālistu loku, lai nodrošinātu pakalpojumus lielākam iedzīvotāju skaitam kā citos pagastos.

Ar domes sēdes lēmumu apstiprināts šādas apvienības pārvaldes nolikums. Pārvalde pēc iestādes reģistrēšanas sāks darbu ar 1.decembri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to, cik darbinieku un speciālistu strādās apvienotajā pārvaldē, dome vēl lems.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.