Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novads ziedos datortehniku sadraudzības pilsētai Ukrainā

 Jelgavas novada ārkārtas domes sēdē 8.septembrī deputāti nolēma ziedot datortehniku sadraudzības pilsētai Ukrainā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rava-Ruskas pilsētai Ukrainā ziedos Jelgavas novada pašvaldības lietoto datortehniku, kas nomainīta pašvaldības informācijas sistēmu atjaunošanas plāna gaitā. Ziedojumu sarakstā ir teju 160 tehnikas vienības – stacionārie un portatīvie datori, printeri un monitori.

Jelgavas novada pašvaldības plānotais ziedojums Ukrainas sadraudzības pilsētai ir izrunāts ar Rava-Ruskas pašvaldību, noskaidrojot, cik un kādas datortehnikas vienības sadarbības partneriem šobrīd ir visnepieciešamākās.

Ziedojuma krava Rava-Ruskas pašvaldībai no Jelgavas novada ceļu sāks 20.septembrī. Ar pašvaldības transportu datortehniku nogādās līdz Polijas-Ukrainas robežai. Uz robežas datori tiks pārkrauti Rava-Ruskas kolēģu transportā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atpakaļceļā pašvaldības organizētais transports uz Jelgavas novadu atgādās viesu delegāciju 39 personu sastāvā, kas, stiprinot sadraudzības saites, piedalīsies Jelgavas novada Uzņēmējdarbības nedēļas aktivitātēs. Bērnu deju studija “Oksamyt” uzstāsies 23.septembrī Vilces pagasta svētkos “Visi uz Vilces muižu!” un 24.septembrī tradicionālajā “Ražas svētku” gadatirgū pie restorāna “Zemnieka cienasts”.

Jelgavas novada pašvaldībai sadarbība ar Rava-Ruskas pašvaldību ir kopš 2022.gada 1.jūlija, kad tika noslēgts memorands sadarbībai dažādās jomās. Ņemot vērā Krievijas uzsākto karu Ukrainā, Jelgavas novada pašvaldība līdz šim sniegusi palīdzību dažādu lietu iegādei, kas noderīgas bēgļu izmitināšanai, bērnu nodarbību organizēšanai un neatliekamās palīdzības dienestu resursu papildināšanai, autotransporta sagādei, kā arī organizētas bērnu vasaras nometnes Latvijā.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.