Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pašvaldībā darbu sāk jauns padomnieks pilsētas attīstības jautājumos

Jelgavas pašvaldībā šodien darbu sāk Jelgavas domes priekšsēdētāja padomnieks pilsētas attīstības jautājumos Ringolds Bērziņš

Jelgavas pašvaldībā šodien darbu sāk Jelgavas domes priekšsēdētāja padomnieks pilsētas attīstības jautājumos Ringolds Bērziņš, kura uzdevums būs turpināt iepriekšējā padomnieka uzsākto darbu pie svarīgiem pilsētas infrastruktūras attīstības projektiem, kā arī stratēģisku pilsētas attīstības virzienu un ilgtermiņa attīstības plānu izstrādes un īstenošanas, ietverot tādu būtisku projektu virzību kā viedu tehnoloģiju ieviešana pilsētvidē un energoefektivitāte, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka iepriekšējais domes priekšsēdētāja padomnieks attīstības jautājumos Signis Rīns darbu pašvaldībā turpina kā SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” valdes loceklis. 

R.Bērziņš ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu tirgzinībās Latvijas Universitātē, kā arī bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Līdzšinējā darbā iegūta plaša pieredze dažādu struktūrvienību un uzņēmumu vadībā, pēdējā no tām – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktora amatā.

Padomnieka uzdevums ir īstenot Eiropas Savienības (ES) regulas par CO2 izmešu apjoma samazināšanu un Jelgavas pašvaldības parakstīto Eiropas Pilsētu mēru paktu, kas paredz veicināt ilgtspēju un klimata pārmaiņu mazināšanu, realizējot tādus nozīmīgus projektus kā bezizmešu pašvaldības autotransporta tīklu izveide pilsētā, atkritumu pārstrādes veicināšana, viedo tehnoloģiju ieviešana pilsētvidē. Vienlaikus uzsākoties jaunajam ES fondu plānošanas periodam, nozīmīgs darbs būs jāveic, lai turpinātu Jelgavai piesaistīt finansējumu augsti kvalificētu projektu realizācijai.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.