Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pašvaldība izsola īstermiņa tirdzniecības vietu nomas tiesības bērnu pilsētiņā Uzvaras parkā

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi īstermiņa zemes nomas tiesību izsoles, aicinot pieteikties komersantus, kuri bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā apmeklētājiem vēlas nodrošināt vasaras kafejnīcas, saldējumu tirdzniecības un kafijas tirdzniecības automāta pakalpojumus, informē pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras kafejnīcai atvēlētais zemesgabals ir 10 kvadrātmetrus liels, tas tiek iznomāts bez apbūves tiesībām, izvietot var tikai pārvietojamu tirdzniecības vietu. Vasaras kafejnīcā drīkst tirgot saldējumu, bezalkoholiskos dzērienus un uzkodas. Zemesgabals tiek iznomāts no 1.maija līdz nākamā gada beigām.

Savukārt saldējuma tirdzniecības vietai paredzēts četurs kvadrātmetrus liels zemesgabals, uz kura var izvietot pārvietojamu tirdzniecības vietu. Nomas tiesības būs spēkā no 1.maija līdz 30.septembrim.

Tāpat komersanti var pieteikties kafijas tirdzniecības automāta izvietošanai, ir pieejamas divas vietas – katra četrus kvadrātmetrus liela, kas tiek iznomātas no 1.marta līdz līdz nākamā gada beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesenti piedāvājumus var iesniegt līdz 13.februārim. Ar izsoles noteikumiem un iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties Jelgavas pilsētas interneta vietnē.

Piedāvājumu var iesniegt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30, iepriekš piesakoties pa tālruni 63005522. Organizatorisku jautājumu gadījumā pašvaldība lūdz sazināties pa tālruni 63005568.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.