Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas poliklīnika paplašina veselības aprūpes pakalpojumu klāstu

SIA “Jelgavas poliklīnika” paplašina veselības aprūpes pakalpojumu klāstu ar jauniem izmeklējumiem, speciālistiem un rehabilitācijas iespējām, informē poliklīnika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pacientu pieņemšanu sākusi klīniskā un veselības psiholoģe Velta Krūpena. Viņa sniedz individuālas psihologa konsultācijas (bērniem no sešu gadu vecuma, pusaudžiem, jauniešiem, pieaugušajiem), nodrošina psihodiagnostiku, psiholoģiskās izpētes konsultācijas, kā arī sagatavo psiholoģisko izpētes atzinumu. Tāpat pacientu pieņemšanu sācis proktologs, onkologs ķirurgs Guntis Ancāns. Viņš specializējies taisnās un resnās zarnas onkoloģisko un neonkoloģisko slimību ārstēšanā. Jau ziņots, ka no janvāra pieņem pediatre daktere Dace Kārkliņa.

Poliklīnikas pakalpojumu klāstu šogad papildinās arī datortomogrāfijas izmeklējumi. Līdz šim šāds pakalpojums poliklīnikā nebija pieejams. Medicīniskā izmeklējumu iekārta uzstādīta jau pērnā gada nogalē, taču pacientiem tā būs pieejama no marta.

Datortomogrāfija ir viena no diagnostiskās radioloģijas metodēm, kuras pamatā ir jonizējošā starojuma spēja absorbēties audos, ar šīs metodes palīdzību tiek iegūti cilvēka ķermeņa un orgānu plāna slāņa šķērsgriezuma attēli, kurus analizējot var iegūt diagnostiski noderīgu informāciju par audu, orgānu, locītavu un asinsvadu stāvokli, kā arī var veikt attēlu rekonstrukcijas citās plaknēs, radot iespēju izvērtēt asinsvadu un citu struktūru anatomiskās īpašības, savstarpējās attiecības un patoloģisko procesu izplatību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pacientiem pieejamas arī plašas iespējas Rehabilitācijas nodaļā. Pieredzējušu fizioterapeitu uzraudzībā iespējams izmēģināt jaunu fizioterapijas aprīkojumu – velotrenažieri, kas piemērots cilvēkiem ar invaliditāti rehabilitācijas periodā. Savukārt mazajiem pacientiem pieejams jauns Pikleres trijstūris, kas palīdz attīstīt kustības, veiklību un līdzsvaru un radīs prieku aktīvi darboties, rāpot un kāpelēt.

Tāpat poliklīnikā atkal tiek nodrošināts Holtera asinsspiediena mērīšanas pakalpojums. Asinsspiediena mērīšana ir būtiska gan diagnozes noteikšanai, gan pareizas ārstēšanas taktikas izvēlei. Pacientam tiek uzlikta maza pārnēsājama ierīce ar manšeti (riņķveida aproce), kas ik pēc noteikta laika spontāni mēra asinsspiedienu (arī naktī). Ar šo ierīci pacients dodas mājās, veic ikdienas pienākumus, bet, nākamajā dienā atnesot ierīci atpakaļ, tiek veikta elektroniska datu analīze.

Poliklīnika aicina sazināties ar SIA “Jelgavas poliklīnika” reģistratūru, zvanot – 63022101, vai veicot e-pierakstu iestādes mājaslapā jp.lv

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.