Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz pārgājienu

18. jūnijā pulksten 9.00 interesenti aicināti piedalīties bezmaksas pārgājienā “Jāņu zāles meklējot”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārgājiens būs aptuveni 22 km garš, un tā laikā dalībnieki kopā ar gidi Inu Jurģi dosies meklēt jāņuzāles gan pļavās un laukos, gan mežos un saimnieku sētā. Dalībnieki aicināti pulksten 8.55 uz Jelgavas autoostu, Pasta ielā 26 no kurienes pulksten 9.00 aties autobuss uz Emburgu. Biļeti līdz pieturai “Šalkas” jāiegādājas pašiem. No šīs pieturas gides pavadībā grupa kājām dosies uz Vircavas pusi.

Vircavas muižas parkā būs iespēja klausīties stāstos par sendienām un mūsdienām. Vircavas upītes krastā pārgājiena dalībnieki sastaps saimniekus, kuri raženi strādā, dara un rada. Interesenti par papildus maksu 4 eiro, varēs piedalīties meistarklasē pārvaldnieka namā “Muižas istabas”. Būs iespēja apmeklēt īpašu pļavu ar trejdeviņām zālītēm, uzzināt, kādas zāles ievākt gardas tējas baudīšanai, bet kuras piestāvēs Jāņu vainagam. Tālāk ceļš kājām vedīs uz Jelgavu, kur arī paredzēts pārgājiena noslēgums, savukārt tie, kuri ceļu uz Jelgavu nevēlas mērot kājām, varēs doties ar sabiedrisko transportu.

Jāpiebilst, ka pārgājiens un gida pakalpojumi ir bez maksas, savukārt ciemošanās saimniecībā un meistarklase, našķu iegāde ir par samaksu, tāpēc aicinām paņemt līdzi skaidru naudu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447.

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.