Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs piedāvā skolēnu rudens ceļvedi

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ir sagatavojis skolēniem rudens ceļvedi ar idejām, kā aizraujoši pavadīt dienu ar klasi vai ģimeni Jelgavā un Jelgavas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceļvedī skolotāji un skolēni, plānojot rudens ekskursijas, var uzzināt par pilsētas un apkārtnes tūrisma jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem, piemēram, Jelgavas Vecpilsētā esošā Dzīvesziņu un arodu sēta piedāvā iepazīt un apgūt dažādas ar amatniecību, tautastērpu darināšanu un ēst gatavošanu saistītas prasmes, aveņu audzēšanas saimniecība “Mūsu avenes” aicina uz izzinošu un interaktīvu ekskursiju pa saimniecību, ko papildinās ar lauku labumu degustāciju, Muižas istabas piedāvā ekskursijas un meistarklases, “Mastu klintis” izaicina kļūt par olimpieti – iemēģinot jaudīgo Mastu klinti, mini zoo “Mūsu zoo” – vietu, kur apskatīt un pabarot dažādus dzīvniekus, kā arī Svētes pili, kur atklāt no jauna Hercoga Pētera Bīrona rezidenci un iejusties 18.gadsimta atmosfērā.

Materiālā ir īpaši izstrādāti vienas dienas maršruti ekskursijai ar klasi Jelgavā un Jelgavas novadā, kas būs saistošas gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan pamatskolas un vidusskolas skolēniem. Savukārt tie, kuri vēlas baudīt brīvo laiku ģimenes lokā, materiālā atradīs Jelgavas novada saimniecības, kur iespējams no pašu audzētiem augiem gatavot dabas kosmētiku, apskatīt eksotiskus dzīvniekus, baudīt pikniku svaigā gaisā, apskatīt dendrāriju un kokaudzētavu, pavadīt jautri laiku un izmēģināt veiklības trasi. Apmeklējot saimniecības, ikviens varēs uzzināt kā top dabas kosmētika, uzturēt sacensību garu, izbaudīt atrakcijas, iegūt informāciju par lielākajiem putniem pasaulē un apmeklēt dendrāriju jeb iepazīšanās dārzu rudenī. 

Ceļvedī atrodams Jelgavas Vecpilsētas ielas kvartāla piedāvājums – Jelgavas Vecpilsētas māja, “Austras raksti” un “Latvijas skolas soma” programma. Materiālā pieejami trīs velomaršrutu QR kodi, lai izbaudītu zelta rudeni Jelgavā un Jelgavas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: unsplash.com un “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.