Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Sabiedriskais centrs aicina uz Atvērto durvju dienu

Atzīmējot Starptautisko nevalstisko organizāciju (NVO) dienu, Sabiedriskais centrs sadarbībā ar Jelgavas NVO 27. februārī no pulksten 17 līdz 19 Skolotāju ielā 8 rīko Atvērto durvju dienu, lai iepazīstinātu ar centra darbu un aktivitātēm, kas tajā notiek, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvērto durvju dienā interesenti varēs iepazīties ar iestādes ikdienu, piedāvātajām iespējām, apskatīt telpas un aprīkojumu. Tāpat būs iespēja uzzināt, ko var darīt Sabiedriskajā centrā, kādi pasākumi un aktivitātes notiek centra telpās, kā arī piedalīties meistarklasēs un citās aktīvās nodarbēs.

Šajā dienā vecāki kopā ar bērniem varēs iepazīties ar “TOY” rotaļlietu centru – bibliotēku, kas darbojas jau piecus gadus. Bibliotēka piedāvā iespēju izmantot tās krājumu – dažādas rotaļlietas un spēles, kuras var spēlēt pielāgotajā spēļu centrā vai abonēt uz mājām. Bibliotēkas darba laiks – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 15 līdz 19 un sestdienās no pulksten 11 līdz 15. Tur tiek īstenotas rotaļā balstītas aktivitātes, kas veicina radošumu, sociāli emocionālo un valodas prasmju attīstību, ceļ bērna pašvērtējumu un palīdz sagatavoties formālajai izglītībai.

Savukārt jaunieši Atvērto durvju dienā varēs iepazīt šā brīža Jelgavas Jauniešu centra telpas, kur jaunatnes lietu speciālisti pastāstīs par daudzveidīgajām iespējām, kā pavadīt brīvo laiku, kā arī par pašvaldības ieceri atvērt divus jaunus Jauniešu centrus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēgumā, ap pulksten 18.30, pasākuma apmeklētāji tiek aicināti uz sarunām neformālā gaisotnē un cienāties ar ukraiņu biedrības pārstāvju sagatavoto cienastu – nacionālo ēdienu vareņikiem. Viesus sagaida arī muzikāls pārsteigums.

Jāpiebilst, ka Sabiedriskais centrs durvis vēra 2022. gada 3. janvārī. Šo iestādi Jelgavas pašvaldība izveidoja NVO atbalstam, lai piedāvātu resursus Jelgavas organizāciju darbības nodrošināšanai, sadarbības veidošanai, informācijas, labās prakses un pieredzes apmaiņai. Centrā darbojas NVO, kas pārstāv dažādas jomas, un šobrīd tādu ir ap 30.

Sabiedriskais centrs aicina arī citas biedrības, iedzīvotāju interešu grupas apmeklēt centru un iepazīties ar piedāvājumu, kā darboties, realizēt idejas, sanākt kopā, rakstīt projektus un tos īstenot.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.