Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas skolēnu dome atskatās uz aizvadīto gadu

Uz tikšanos ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu bija sanākuši Jelgavas skolēnu domes pārstāvji, lai kopīgi atskatītos uz paveiktajiem darbiem iepriekšējā gadā, pirms darbu uzsāk jaunā skolēnu domes komanda. Pirmā skolēnu domes sēde šajā gadā plānota 24. janvārī, kad tiks apstiprināts arī jaunais domes sastāvs, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiekoties ar jauniešiem, Jelgavas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš uzsvēra, lai arī ikdienā skolēnu dome un pilsētas dome pieņem lēmumus par dažādiem jautājumiem, abpusēja sadarbība ir svarīga: “Nākotnē pilsētas izaugsmi veidosiet tieši jūs, tāpēc jūsu viedokli par tādiem būtiskiem jautājumiem kā izglītības pieejamība un kvalitāte pilsētā ir īpaši svarīgs.”

Ieskatu Jelgavas skolēnu domes īstenotajos pasākumos sniedza līdzšinējā prezidente Laima Kuduma, informējot gan par gada laikā izvirzītajiem un sasniegtajiem mērķiem, gan par realizētajiem pasākumiem. Kā viens no būtiskākajiem mērķiem aizvadītajā gadā bija pilnveidot sadarbību starp pilsētas skolu pašpārvaldēm, veicināt jauniešu socializēšanos pēc pandēmijas laika, radīt vidi jaunrades attīstībai un stiprināt saikni ar skolēniem. L.Kuduma novēlēja arī nākamajam Skolēnu domes pārstāvjiem neapstāties pie jau sasniegtā un arī šogad likt uzsvaru Skolēnu domes atpazīstamības veicināšanai jauniešu vidū.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.