Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes darbiniece saņem Valsts probācijas dienesta Cildinājuma rakstu

Šodien, 3. novembrī, Valsts probācijas dienesta Zemgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Jelgavas 1. nodaļā teikts paldies dienesta sadarbības partneriem. Dienesta Cildinājuma rakstu par veiksmīgu līdzšinējo sadarbību saņēma Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļas sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Ļubova Bondare, informē Jelgavas Sociālo lietu pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ļ.Bondare savas darba gaitas Jelgavā sāka 1990. gadā bērnudārzā, kas tolaik atradās Zirgu ielā 47A. Vēlāk to reorganizēja, 1995. gadā izveidojot bērnunamu, kur Ļubova par audzinātāju nostrādāja līdz 2017. gada jūlijam. Bet nu jau vairākus gadus viņa ir sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē, turpinot darbu ar jau pieaugušajiem bijušā bērnunama audzēkņiem, tostarp esot viņu ģimeņu asistents.

Ļ.Bondare savā profesionālajā darbā veiksmīgi nodrošina nepieciešamos atbalsta pasākumus pilngadību sasniegušiem bērniem, arī tiem, kuriem izveidotas ģimenes, viņa piesaista brīvprātīgā darba veicējus noteiktu uzdevumu izpildei, sociālo un praktisko dzīves prasmju attīstīšanai, sadzīves un pašaprūpes iemaņu apgūšanā, strādājot ar augsta riska ģimenēm.

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes kolēģi Ļ.Bondari jeb kā viņi viņu sauc Ļubiņu raksturo kā atsaucīgu darbinieci, empātisku darbā ar klientiem, atbildīgu un ieinteresētu, turklāt viņa ir pieredzes bagāta speciāliste bērnu audzināšanā un pieaugšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto : Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.