Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Vecpilsētas mājā būs skatāma gleznu izstāde “Tikšanās ar laiku”

No 26. augusta līdz 2. oktobrim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma mākslinieces Imas Mauriņas – Mīlgrāves veltījuma personālizstāde. Izstāde ir veltījums nozīmīgiem cilvēkiem mākslinieces dzīvē un izstādē būs skatāmi mākslinieces gleznas, maketi, kā arī sienas dekori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Runājot par Jelgavu un Jelgavas Vecpilsētas māju, tikšanās ar Jelgavu notikusi  Jaunrades namā  “Junda”, 2022. gada septembrī, kad māksliniece sākusi strādāt  interešu izglītības centrā. Iepazīstot Jelgavu nokļuvusi arī Vecpilsētas ielā. Par Jelgavas Vecpilsētas māju viņa stāsta: “Tik pa maliņu, tik pa maliņu…Tā  arī nokļuvu šajā interesantajā, radošajā vietā, kur senais ar jauno radoši sadzīvo..  Šeit koks elpo īpaši.. Sajūta bija galvenā norāde, izvēle manai veltījumu personālizstādei – stāstam par laiku, par ziedēšanas prieku”!    

9. septembrī pulksten 14.00, visi laipni aicināti uz tikšanos ar Imu Mīlgrāvi-Mauriņu!        

Izstādes apmeklētāji aicināti apskatīt arī Jelgavas Vecpilsētas mājas ekspozīciju (Vecpilsētas ielā 14),  kas iekārtota vēsturiskajā dzīvoklī un zelta lādēs slēpj faktus par Jelgavas koka arhitektūru, Jelgavas Vecpilsētas māju, tās vēsturi un atjaunošanu. Ienirstiet Jelgavas Vecpilsētas senatnīgajā atmosfērā un atklājiet tās noslēpumus. Ekspozīcija un izstāde apskatei pieejama no otrdienas līdz sestdienai no 10 līdz 18, svētdienās no 11 līdz 17. Ieejas maksa pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 eiro, ģimenes biļete 6 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas pielikumā un www.visit.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.