Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Vecpilsētas mājā – Marikas Dehnikas gleznu izstāde “Ziedu skaņas”

Līdz 28. jūlijam Jelgavas Vecpilsētas mājā būs skatāma Marikas Dehnikas gleznu izstāde “Ziedu skaņas”, informē “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavniece Marika Dehnika glezniecību ir apguvusi pašmācības ceļā. Šī aizraušanās sākās nejauši – aplūkojot kādu apsveikuma kartīti un cenšoties to pārzīmēt lielākā izmērā. Marika domā, ka katra cilvēka dzīve ir tik skaista, cik katrs pats to ir spējīgs iekrāsot. Ar savām gleznām māksliniece vēlas vairot pasaules skaistumu un raisīt cilvēkos prieka sajūtu. Marikas kvēlākā vēlēšanās, lai ikviens lūkojoties viņas gleznās varētu sajust mieru un mīlestību, lietas, kas mūsdienu trauksmainajā dzīves ritējumā ļoti trūkst. Viņas gleznas ir aizceļojušas arī pāri Latvijas robežai -Vācijā, Īrijā, ASV, Lietuvā.

Apmeklētāji iegādājoties ieejas biļeti uz izstādi, var izstaigāt un apskatīt arī Jelgavas Vecpilsētas mājas ekspozīciju audio gida pavadībā. Iepazīstot Jelgavas zudušo koka arhitektūru un Jelgavas Vecpilsētas mājas stāstu. Izstāde un ekspozīcija apskatei pieejama no otrdienas līdz sestdienai no 10 līdz 18, svētdienās no 11 līdz 17. Ieejas maksa pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 eiro, ģimenes biļete 6 eiro. 

Vairāk informācijas www.visit.jelgava.lv

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.