Jelgavnieces 3×3 basketbola jaunatnes līgā izcīna 2. vietu

Jelgavā aizvadīts pirmais no četriem 3×3 basketbola jaunatnes līgas regulārās sezonas turnīriem. Tajā piedalījās sešas Jelgavas komandas. Vislabāk veicās meiteņu komandai “Četri”, kura izcīnīja 2. vietu U-19 vecuma grupā, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Latvijas Basketbola savienības organizētajā 3×3 basketbola jaunatnes līgā sacenšas U-17 un U19 vecuma puiši un meitenes. Latvijas 3×3 basketbola līgā plānoti četri posmi un finālturnīrs. Pirmais posms norisinājās 30. decembrī Jelgavas sporta hallē. Tas pavisam pulcēja 34 komandas.

Jelgavu pārstāvēja sešas komandas. Vislabāk veicās meiteņu komandai “Četri”, kas U-19 grupā izcīnīja 2. vietu. Mūsu meitenes pēc apakšgrupu turnīra ceturtdaļfinālā ar 10:9 uzveica “Siguldas SS”, pusfinālā ar 12:11 pārspēja “BS Rīga/Centrs U17”, bet finālā ar 7:14 piekāpās “BS Rīga”. Komandā spēlēja Amanda Budze, Krista Daniela Škerba, Rebeka Gorbunova, Samanta Grigorjeva. Šajā vecuma grupā 3. vietu izcīnīja komanda “BS Rīga/Centrs U17”. Otra Jelgavas komanda ieņēma 6. vietu sešu komandu konkurencē.

Izslēgšanas spēļu kārtā U-17 grupā iekļūt izdevās arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pirmajai komandai, kas sacensības noslēdza 8. vietā 13 komandu konkurencē. Jelgavas BJSS otrajai komandai – 9. vieta.

Jelgava bija pārstāvēta arī U-19 puišu grupā. Jelgavas pirmā komanda izcīnīja 10. vietu, bet otrā komanda – 13. vietu 13 komandu konkurencē.

Latvijas 3×3 basketbola līgā plānoti četri posmi un finālturnīrs ar katras grupas kopvērtējuma 12 labāko komandu dalību. Nākamais posms notiks 28. janvārī Madonā.