Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavnieki nosūtīs pirmo kravu ukraiņu atbalstam

Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) līdz pirmdienas rītam saņēmusi 7500 eiro ziedojumus, kas tiks novirzīti mantu iegādei Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivska (Ukraina) iedzīvotāju atbalstam karadarbības laikā, informē JRTA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdienas rītā JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška tikās ar Jelgavas valstpilsētas domes priekšsēdētāja vietnieci Ritu Vectirāni un Jelgavas ukraiņu biedrības “Džerelo” vadītāju Bogdanu Timkivu, lai pārrunātu informāciju par primāri nepieciešamajā lietā Jelgavas sadraudzības pilsētas Ukrainā Ivanofrankivskas iedzīvotājiem.

“Šobrīd visvairāk vajadzīgi ģeneratori, termosi, guļammaisi un citas lietas, lai varētu nodrošināt iedzīvotāju nakšņošanu bumbu patversmēs, viņa barošanu un izdzīvošanu. To visu iegādāsimies par ziedotajiem līdzekļiem, un plānots, ka kravas ar sūtījumiem ceļā dosies jau tuvākajās dienās,” uzsver I.Kanaška.

Viņš pateicas visiem ziedotājiem – gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, kuri jau snieguši palīdzību JRTA organizētājā atbalsta akcijā, un piebilst, ka ziedojumu vākšana turpināsies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai atvieglotu humānās kravas nogādi tieši Ivanofrankivskā, “Džerelo” vadītājs Bogdans Timkivs saņēmis atbalstu no Ukrainas vēstniecības Latvijā, tādējādi atvieglojot ceļu līdz galamērķim.

Ziedojumus var veikt:

Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LV73PARX0012465510001

ar norādi «Atbalsts ukraiņiem».

JRTA ir neatkarīga sabiedriskā organizācija, kura apvieno vairāk kā 100 uzņēmumus no Jelgavas un tās tuvākās apkārtnes, nodrošinot uzņēmējdarbībai nozīmīgu jautājumu risināšanu pašvaldības un valsts līmenī.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.