Jelgavnieki piekāpjas „lūšiem” un cīnīsies par LČ bronzu (FOTO)

Latvijas vīru volejbola čempionātā vakar izspēlētas pusfināla sērijas otrās spēles un noskaidroti finālisti. Viens no tiem kļuva zināms Jelgavā, kur Zemgales Olimpiskajā centrā jaunajiem „Biolars/Jelgava/MSĢ” volejbolistiem arī otrajā savstarpējā mačā bija jāatzīst pašreizējo čempionu „Jēkabpils lūšu” pārākums.

Pēc pirmā mača trešdienas vakarā izbraukumā, kur tika zaudēts visai pārliecinoši, šodienas spēli mājinieki sāka krietni vien apņēmīgāk, pirmajā setā pat šķietami pārsteidzot pretiniekus un noslēdzot to ar 25:22 savā labā. Turpinājumā gan čempionvienība vairs paviršības nepieļāva, nākamajos setos atstājot Murjāņu ģimnāzistus pie 13, 18 un 15 punktiem.

Statistikā pāri desmit punktiem tika vien Sandis Vilcāns (14), sāncenšu rindās tādu bija četri, starp kuriem arī jau vairākas sezonas „lūšu” komandā spēlējošais valgundnieks Armands Āboliņš, kuram 13 punktu, tostarp 4 serves eisi.

Četros setos noslēdzās arī otrā pusfināla spēle Daugavpilī, kur „DU/Ezerzeme” pret „RTU/Robežsardze/Jūrmala” vienību bija ļoti tuvu revanšam, tomēr izšķirošajā brīdī dažu punktu pietrūka (25:23, 21:25, 23:25 un 27:29).

Tādējādi cīņā par čempionu titulu dosies abas pusfinālu uzvarētājas, bet sērijā līdz divām uzvarām par bronzas godalgām tiksies „Biolars/Jelgava/MSĢ” un „DU/Ezerzeme”. Pirmā spēle Zemgales Olimpiskajā centrā 20. martā.