Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavnieki var izteikt viedokli par videi draudzīgu pārvietošanos pilsētā

Jelgavnieki var izteikt viedokli par videi draudzīgu pārvietošanos pilsētā, informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pilsētai iesaistoties starpvalstu projektā “Mēs risinām – pilsoņu iesaistīšana”, mobilajā aplikācijā “WeSolve” publicēta un jelgavniekiem viedokļa izteikšanai pieejama trešā un noslēdzošā projekta aptauja par mobilitātes tēmu -“Videi draudzīga pārvietošanās Jelgavā”.

Aizpildīt aptauju un izteikt savu viedokli iespējams, iedzīvotājam savā tālrunī lejupielādējot bezmaksas aplikāciju “WeSolve” un piereģistrējoties. Kad reģistrācija veikta, iedzīvotājs var aizpildīt anketu, atzīmējot sev vēlamās atbildes, izteikt viedokli un iesniegt idejas mobilitātes uzlabošanai pilsētā, pauda pašvaldībā.

Projekts ir starptautisks un mobilā lietotne projekta ietvaros joprojām tiek uzlabota, tāpēc lietotājam iespējams sniegt arī priekšlikumus lietotnes uzlabošanai. Lai aplikāciju pārslēgtu uz latviešu valodu, jādodas uz profila sadaļu un iestatījumos jānomaina valodas iestatījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai motivētu iedzīvotājus iesaistīties, projekta sadarbības partneris un mobilitātes eksperts “Vefresh” nodrošinās balvas diviem lietotājiem. Viena balva tiks pasniegta par aktīvu dalību aplikācijā publicētajās anketās un izaicinājumos, lietotājam iegūstot punktus par iesaisti, savukārt otru balvu lietotājs iegūs par visvērtīgāko piedāvāto ideju saistībā ar videi draudzīgu pārvietošanos pilsētā. Abi balvas ieguvēji tiks paziņoti novembra beigās aplikācijas sadaļā “Jaunumi”.

Vēl līdz decembra beigām jelgavniekiem viedokļa izteikšanai pieejamas divas iepriekš publicētās aptaujas “Riteņbraukšana Jelgavā” un “Jelgavas apkaimes”.

Projekta mērķis ir uzlabot savstarpējo komunikāciju starp pašvaldību un iedzīvotājiem, veicināt iesaisti sabiedriskajos procesos, lai risinātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.