Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavnieku sveic 100. dzimšanas dienā

Vakar, 5. jūnijā, simto dzimšanas dienu atzīmēja jelgavnieks Vasīlijs Sergienko, kurš sveicējus aicināja uz kūku un kafiju, informē Jelgavas sociālo lietu pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasīlijam ir divas meitas, viens dēls un, kā pats teicis, mazbērnu un mazmazbērnu tik daudz, ka nevar vairs saskaitīt, tādēļ svinības ilgšot divas dienas.

Pašvaldības vārdā simtgadnieku sveica Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes sociālā darbiniece Iveta Hofmane, dāvinot jubilāram ziedus, saldumu grozu un pašvaldības pabalstu 150 eiro vērtībā veselības uzlabošanai personām, kuras sasniegušas simts vai vairāk gadu.

Vasīlijs Jelgavā ieradies pēc dienēšanas armijā. “Kad ierados, šeit bija vienas drupas! Biju viens no tiem, kas palīdzēju celt jauno Jelgavu. Tagad šeit ir tik skaisti! Paldies Jelgavas mēram un visiem jelgavniekiem, kuri strādā, lai Jelgava turpinātu attīstīties,” teic jubilārs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasīlijs lepni izrādījis paša būvēto dārza māju un arī lielo dārza galdu, sakot, ka pie tā visiem radiem vietas tomēr nepietiek. Jubilārs savā cienījamā vecumā ir ar labu atmiņu, ļoti runātīgs un dzīvesprieka pilns.  

Namatēvs viesus pavadījis līdz piebraucamajam ceļam, sakot: “Tiekamies nākamajā gadā!”

Foto: Jelgavas sociālo lietu pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.