Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavniekus aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2022”

5. decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo dienu. Nodarbinātības valsts aģentūra aicina iedzīvotājus un organizācijas līdz 21. novembrim pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, laika posmā no 2021. gada 15. decembra līdz 2022. gada 21. novembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām, kas savu laiku ziedo brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā Brīvprātīgo godināšana notiks devīto reizi, norāda Nodarbinātības valsts aģentūra.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2022” brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Pieteikuma anketas un Godināšanas nolikums pieejami mājaslapā www.brivpratigie.lv. Pieteikumi jāiesniedz līdz 21. novembrim.

Pērn godināšanā “Gada brīvprātīgais 2021” no Jelgavas goda zīmes saņēma Dagnija Ramina Zorge – brīvprātīgā sociālajā, kultūras un sporta jomā Jelgavā un Lāsma Vītola – ilggadējā apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” brīvprātīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Godināšanu rīko Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sabiedriskais centrs”, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centru un Valmieras novada fondu. 

Foto: Canva.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.