“JFC Jelgava” atgūst Rietumu zonas līderu vietu

Futbola komanda “JFC Jelgava” 4. jūnijā aizvadīja “Dali Dali” 3. līgas Rietuma zonas izbraukuma spēli pret “FK Iecava” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:2 (0:1; 4:1). Panākuma rezultātā jelgavnieki atguva līdera vietu turnīra tabulā.

Pirmajā puslaikā jelgavnieki daudz uzbruka, sita pa vārtiem, bet nekādi nespēja atklāt spēles rezultātu. Savukārt “FK Iecava” futbolistam Raimondam Ivenkovam tas izdevās spēles 21. minūtē – 0:1.

Spēles sākuma rezultāts nekādi nevarēja apmierināt “JFC Jelgava” sportistus, kuri otrajā puslaika pielika maksimālas pūlēs, lai to mainītu. Jau pašā puslaika sākumā 51. un 54. minūtē vārtus guva Antons Aleksandrs Dresmanis un komandas bombardieris Ričards Jirgensons – 2:1.

Mūsu futbolisti jau bija pārliecināti, ka spēles iznākums ir nokārtots, kad “FK Iecava” spēlētājs Kristaps Aleksandrovs atgriez cīņā intrigu ar savu vārtu guvumu – 2:2.

“JFC Jelgava” atkal bija jāatsāk cīņu par uzvaru. Lielu lomu tajā nospēlēja Aldis Trukšāns, kurš organizēja nākošos divus vārtus guvumus, kurus 73. minūtē guva Ričards Jirgensons, bet 78. minūtē Antons Aleksandrs Dresmanis – 4:2.

Ričards Jirgensons trijās spēlēs guva piecus vārtus un ir Rietumu zonas rezultatīvākais spēlētājs. Visā “Dali Dali” 3. līgā viņš ir rezultatīvāko spēlētāju sešiniekā.

Ar uzvaru iegūtie trīs punkti, ļāva “JFC Jelgava” atgūt Rietuma zonas turnīra tabulas līderu vietu. 17. jūnijā jelgavniekiem Zemgale Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadiona būs to jāturpina aizstāvēt cīņā ar līdzvērtīgu pretinieku – “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme”.