“JFC Jelgava” pārvar Latvijas kausa izcīņas 1. kārtu (FOTO)

Sestdien, 13. maijā Zemgale Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā futbola komanda “JFC Jelgava” ar rezultātu 3:0 (0:0; 3:0) pārspēja pretiniekus no “Rīgas Tehniskās universitātes” un pārvarēja “Atbildīgās spēles” Latvijas kausa izcīņas 1. posmā 1. kārtu.

Pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet “JFC Jelgava” traumas dēļ zaudēja vienu no saviem uzbrucējiem Mareku Ploni, kuru nomainīja Jēkabs Šteinburgs.

Otrā puslaika sākumā “JFC Jelgava” bombardieris Ričards Jirgensons atklāja spēles rezultātu 1:0, bet spēles turpinājums nebija tik vienkāršs. Rīdzinieki intensīvi pretojās un divcīņās neļāva jelgavniekiem pārtverts spēles iniciatīvu.

Cīņas noslēgumā “JFC Jelgava” tomēr izdevās pārspēt pretiniekus un gūt vēl divus vārtus. 78. minūtē savus otros vārtus spēlē guva Ričards Jirgensons, bet 83. minūtē savus pirmos vārtus komandas sastāvā guva Dags Apsītis, kuram šī bija 27. spēle komandas sastāvā.

Nākamo Latvijas kausa izcīņas spēli “JFC Jelgava” aizvadīs 27. vai 28. maijā, bet savu pretinieku noskaidros izlozē 16. maijā.

Savukārt “Dali Dali” 3. līgas Rietuma zonas 1. posma spēle tiks aizvadīta 4. jūnijā, izbraukumā tiekoties ar šī brīža otro spēcīgāko komandu turnīra tabulā – “FK Iecava”.