“JLSS” audzēkņi izceļas “Zemgale/LLU” uzvarā

JLSS audzēknis
Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēknis Uldis Pūpols | Foto: Ruslans Antropovs

“Zemgale/LLU” izbraukumā ar rezultātu 5:1 (2:0; 3:1; 0:0) pieveica “Prizma” hokejistus, gūstot septīto uzvaru pēc kārtas “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā. Spēlē ar īpaši aktīvu sniegumu izcēlās Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis Rūdolfs Muraško, kurš tika atzīts par labāko hokejistu jelgavnieku rindās, bet Uldis Pūpols un Kevins Strādnieks guva pa vieniem vārtiem.

“Zemgale/LLU” arī uz šo spēli ieradās bez daudziem saviem spēlētājiem, tomēr tas netraucēja viņiem uzturēt ātru spēles tempu un kontrolēt spēles gaitu. Īpaši var izcelt Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkni Rūdolfu Muraško, kurš ar savām aktīvām darbībām nokārtoja sev vārtu guvumu ceturtajā spēles minūtē – 1:0.

“Prizma” aizsardzībai un vārtsargam Tomam Brokam, kādu laiku izdevās neitralizēt jelgavnieku mēģinājumus gūt vārtus, bet trešdaļas vidū ripa nonāca pie “Zemgale/LLU” kapteiņa Artūra Ozoliņa, kurš vārtu priekšā bija atstāts viens pats un dubultoja savas komandas rezultātu – 2:0.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Prizma” hokejisti nopelnīja pirmo mazākumu un to precīzi realizēja vēl viens JLSS audzēknis Uldis Pūpols, gūstot savus sezonas trešos vārtus – 3:0.

“Zemgale/LLU” hokejisti šajā spēles nogrieznī spēlēja lēnāk, bet koncentrējās vairāk uz precīzām piespēlēm. Tas deva iespēju “Prizma” spēlētājiem izveidot vairākas bīstamas situācijas pie jelgavnieku vārtiem.

Līdz trešdaļas vidum jelgavnieku rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās uzbrucēji Deivids Tempelmanis un Kevins Strādnieks. “Prizma” rindās vienus vārtus atguva Dāvis Straupe – 5:1.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols nolēma dot iespēju vārtos stāsties JLSS vārtsargam Lukam Bukatovam un atpūsties Rihardam Cimermanim. Jelgavnieku pārsvaru ripas kontrolē tas nekādi nemainīja.

Līdz trešdaļas vidum “Zemgale/LLU” diezgan pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu, bet otrā pusē atslābinājās tik tālu, ka “Prizma” ieguva priekšroku ripas kontrolē un mēģināja pārsteigt jauno jelgavnieku vārtsargu, kuram šī ir tikai otrā spēle “Optibet” hokeja līgā.

Bīstamu situācijas skaits bija liels, bet neviena no komandām vārtus šajā spēlē vairs neguva. “Prizma” rindās par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Toms Broks, kuram nācās atvairīt 47 jelgavnieku ripas metienus. “Zemgale/LLU” atzinību guva Rūdolfs Muraško, kurš pirmajā trešdaļā guva vārtus un radīja vairākas bīstamas situācijas.

Vārtu guvēji

“Prizma”: 33:40 Dāvis Straupe (Bormanis).

“Zemgale/LLU”: 03:49 Rūdolfs Muraško (Zayats, Čerkass); 12:54 Artūrs Ozoliņš (Andersons, Jekimovs); 20:58 Uldis Pūpols (Alksnis, Strādnieks); 24:49 Deivids Tempelmanis (Grekovs); 29:08 Kevins Strādnieks (Muraško, Zayats).