JLSS daiļslidotājiem Latvijas čempionātā septiņas medaļas

No 16. līdz 18. decembrim Rīgā, “Volvo” ledus hallē, norisinājās Latvijas atklātais čempionāts daiļslidošanā. Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi izcīnīja čempionātā septiņas medaļas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Sacensībās piedalījās 112 sportisti no 14 valstīm, informē Latvijas Slidošanas asociācijā. JLSS pārstāvēja 21 sportists, un septiņi izcīnīja medaļas. Pavisam JLSS audzēkņu kontā ir piecas zelta un divas sudraba medaļas.

1.vietu grupā “Basic Novice 2009-2011” izcīnīja Līna Mateiko 18 dalībnieču konkurencē. Grupā “Chicks Axel 2015” uzvarēja Sendija Mahere, savukārt viņas māsa Megija Mahere uzvarēja grupā “Chicks A”. Jāpiebilst, ka jaunāko vecuma grupu sportisti veica tikai vienu programmu.

Junioru grupā septiņu dalībnieku konkurencē par Latvijas čempionu kļuva JLSS audzēknis Kirills Korkačs, īsajā un izvēles programmā kopā sakrājot punktu summu 151,38. Grupā “Advanced Novice” 2. vietu izcīnīja Jānis Znotiņš piecu dalībnieku konkurencē, sakrājot kopā 99,49 punktus.

Pie medaļām tika arī divi ukraiņu sportisti, kuri JLSS trenējas kopš marta. Glibs Smotrovs izcīnīja 2. vietu vīriešu grupā, kurā viņa konkurents bija Latvijas olimpietis Deniss Vasiļjevs. Glibs pa abām programmām kopā sakrāja 177,98 punktus. Savukārt Jehors Kurtsevs grupā “Advanced Novice” ar 115,79 punktiem uzvarēja piecu dalībnieku konkurencē.