Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

JNĪP aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un piesardzīgiem

Šobrīd uz ēku jumtiem veidojas sniega sega un lāstekas, kas pie mainīgiem laikapstākļiem var radīt apdraudējumu ēkai, īpašumam un iedzīvotājiem. Lielākais māju apsaimniekošanas uzņēmums Jelgavā SIA “Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” (JNĪP) aicina pārvaldāmo māju kontaktpersonas ziņot par bīstamām lāstekām uz māju jumtiem, un iedzīvotājiem būt vērīgiem, novietojot transportlīdzekļus pie mājām, informē JNĪP. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JNĪP speciālisti apseko pārvaldīšanā esošās dzīvojamās mājas un nedzīvojamās ēkas, lai pārliecinātos vai sniegs un lāstekas uz jumtiem nerada bīstamību. Gadījumos, ja tiek konstatēts apdraudējums, notiek sniega un lāsteku tīrīšana no māju jumtiem. Vietas ar paaugstinātu bīstamību tiek savlaicīgi norobežotas.

Uzņēmums aicina dzīvokļu īpašniekus būt vērīgiem un, pamanot uz ēku jumtiem bīstamas lāstekas vai sniega sanesumus, sazināties ar māju kontaktpersonām vai ziņot JNĪP diennakts avārijas dienestam pa tālruni 63020000.

Ņemot vērā to, ka namu pagalmos ir daudz sniega, dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja par papildu samaksu pasūtīt pagalma ceļu iztīrīšanu ar atbilstošu tehniku. Tādā gadījumā iedzīvotājiem jāvēršas pie savas daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas, kura piesaka traktortehnikas pakalpojumu pārvaldniekam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat JNĪP aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un, novietojot transportlīdzekļus pie dzīvojamām mājām, izvērtēt vai sniegs un ledus neapdraudēs jūsu īpašumu.

Saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem, namu īpašnieku pienākums ir sniega un lāsteku tīrīšana no ēkas jumta, karnīzēm, notekcaurulēm vai balkoniem.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.