
Turpinot sadarbību ar ukraiņu konfederāciju “VICHE”, Dobeles novada pašvaldība šonedēļ ziedoja trīs autobusus, kas tālāk tika nodoti Ukrainas pilsētām, tostarp, Tlumač (Tlumach) pašvaldībai Ivano-Frankivska apgabalā, informē Dobeles novada pašvaldības Centrālā pārvalde.
Vakar, 14. februārī, Dobeles novada pašvaldībā ieradās Ukrainas delegācija Tlumač gubernatora Igora Petruk (Ihor Andriovych) pavadībā. Ņemot vērā, ka Tlumač pilsēta konflikta laikā uzņem bēgļus un cietušos no kara plosītajām vietām, tad tikšanās laikā tika pārrunāta arī iespējamā turpmākā līdzdalība – medicīnisko preču konvoja sagatavošana un bērnu nometņu organizēšana.
Jāatgādina, ka Dobeles novada pašvaldība sadarbībā ar A/S “Dobeles Dzirnavnieks” un ukraiņu konfederāciju “VICHE” pērnā gada izskaņā uzsāka sadarbību akcijā Ukrainas atbalstam “Sadoties, lai izdotos!”.
Foto: Dobele.lv
Reklāma