“Juniors” cīnās neskaidrības apstākļos

zemgale juniors

“Zemgale Juniors” decembrī bija paredzēts aizvadīt četras spēles no kurām tika atceltas puse. Neskaidrības apstākļos arī ar pašu komandas sastāvu, puišiem izdevies tikt pie vienas uzvaras.

12.decembrī “Zemgale Juniors” devās izbraukumā, lai tiktos ar Daugavpils Ledus sporta skolas audzēkņiem kuru komandas sastāva lielākā daļa spēlē arī “Optibet” hokeja līgā. Jelgavniekiem uz šo spēli izdevās savākt tikai divus ar pusi uzbrucēju trijniekus, jo vadošie spēlētāji nebija pieejami.

Lai arī uz papīra “Zemgale Juniors” uz papīra bija krietni švakrāki, Jelgavas hokejistiem izdevās divas trešdaļas nosargāt savus vārtus neskartus. Trešajā trešdaļā spēki apsīka un daugavpilieši spēja gūt četrus vārtus – 0:4 (0:0; 0:0; 0:4).

Interesanti, ka trīs pēdējās spēles minūtes “Zemgale Juniors” spēlēja bez vārtsarga, lai iegūtu spēlētāju skaitlisko pārsvaru. Žēl, ka neizdevās gūt vārtus šajā laika posmā, bet cienīgi ir tas, ka arī savos vārtos netika ielaista ripa.

30.decembrī “Zemgale Juniors” jau normālā sastāvā devās izbraukumā, kurā ar rezultātu 7:1 (3:1; 2:0; 2:0) pārspēja Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) pastarīšus no HK “Ventspils”.

Ledus saimnieki pirmie atklāja spēles rezultātu, bet jau līdz pirmās trešdaļas beigām “Zemgale Juniors” atjaunoja savu spēles līderu statusu. Spēlē gūtie trīs punkti ļauj komandai saglabāt sesto pozīciju čempionāta tabulā.

Janvāri “Zemgale Juniors” ir paredzēts aizvadīt sešas spēles, bet ar pandēmijas radītām sekām grūti paredzēt vai tās visas notiks. Pie pozitīva iznākuma jelgavniekiem izdotos pakāpties turnīra tabulā un pietuvoties trešā vietā esošajai HS “Kurbads”.