Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Karboksiterapija – skaistums un veselība bez ķirurģijas un sarežģītām manipulācijām

Džims Rons teicis “Rūpējieties par savu ķermeni. Tā ir tā vienīgā vieta, kur jums ir jādzīvo.”

Dabiski novecojot, bieži vien parādās dažādas veselības problēmas, kas izraisa sāpes, pazemina dzīves kvalitāti un rada citas nepatīkamas blakusparādības. Mainās arī ārējais izskats uzrodas sīkas krunciņas. Tomēr, ja ikdienu nomoka sāpes, diskomforts, rezultātā rodas nomāktība un vairs neko negribas – tā tam nav jābūt!

Mūsdienu medicīnā ir daudz dažādu risinājumu gan veselības, gan skaistuma uzlabošanai. Jāņem vērā, ka jaunu ķermeni gan nav iespējams iegūt, tāpēc būtiski rūpēties par savu veselību un labsajūtu jau šodien.

Piedāvājam senu metodi – karboksiterapiju (gāzes injekcijas), kas Latvijā vēl joprojām nav plaši apgūta un šobrīd vairāk tiek veiksmīgi veikta skaistumkopšanā, bet šīs metodes pielietojums ir daudz plašāks.

Karboksiterapija efektīvi ārstē gan ādas defektus un slimības, gan hroniskas muguras vai locītavu sāpesmazina sāpes, noņem iekaisumu un atjauno iespējamās kustības. Tā ir vienkārša, efektīva un droša metode iekaisuma un hronisku sāpju mazināšanai.

Skaistumkopšanā tā ir iespēja dabīgi atjaunot un iegūt gludāku ādu, tādējādi tas ir lielisks risinājums kosmētisko defektu mazināšanai dažādās ķermeņa zonās. Tā ir vienlaicīgi vienkārša un ilgnoturīga procedūra, kas nodrošina ādas atjaunošanos šūnu līmenī.

Procedūras pamatā ir oglekļa dioksīda ievadīšana zemādā ar ļoti tievu adatu. Medicīniskā ogļskābā gāze CO2 (oglekļa dioksīds) izraisa tūlītēju asinsvadu paplašināšanos un asins mikrocirkulācijas atjaunošanos šūnu audos. Ogļskābā gāze pastiprina šūnu vielmaiņas procesus, kā rezultātā uzlabojas apasiņošanas process un mazinās sāpes.

Karboksiterapiju veic akupunktūras punktos, ja problēma locītavās – locītavu apvidū, ja mugurā – paralēli mugurkaulam. Iekaisuma un sāpju mazināšanai nepieciešamas 6 līdz 10 procedūras, skaistumkopšanā – 3.

! Pirms procedūras svarīgi iepazīties ar kontrindikācijām, kā dēļ procedūru nevar veikt!

Vairāk informācijas: https://zvc.lv/lv/pakalpojumi/karboksiterapija.
Ātri – tikai 15 minūtes;
Ērti – Zemgales veselības centrā;
Nesāpīgi – tikai minimāla dūriena sajūta;
Droši – gandrīz nerada blakusparādību risku;
Bez medikamentu lietošanas;
Bez papildu izmaksām;
Bez garām gaidīšanas rindām;
Karboksiterapija – efektīva procedūra, kas uzvar sāpes;
Un skaistums un kustību prieks tiek atjaunots!
Procedūru piedāvā kardioloģe Dr.Rožkalne-Žubure.
Pieraksta tālrunis 63084004 vai pieteikties vizītei mājaslapā vai sūtot e-pastu: registratura@zvc.lv,
vai izvēloties sev ērtāko procedūras laiku: https://eveselibaspunkts.lv/lv/Booking/AvailableTimeSlots?InstitutionCode=090000026&ServiceCode=438&Hierarchy=institution.service
+
Facebook
Instagram

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.