Aicina uz pastaigu Ozolniekos 3

Turpinot iedzīvotāju vasaras satikšanās tradīcijas, šovasar Ozolniekos tiks likti pamati jaunam notikumam – 24. jūlijā visas dienas garumā notiks pastaiga pa Ozolnieku ezera laivu parku. Lielākā daļa aktivitāšu būs bez maksas, un sporta sacensībām, kas risināsies Ozolnieku vidusskolas stadionā, un vingrošanai ezera krastā tiks izziņota obligāta iepriekšēja pieteikšanās, informē Jelgavas novada pašvaldībā.
“Ēkas un teritoriālais iedalījums laika gaitā var mainīties, taču ezers ir nemainīga vērtība. Tādēļ šovasar sarīkosim svētkus Ozolnieku ezeram un paši sev,” saka Jelgavas novada Ozolnieku administrācijas Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Ance Jaks.
Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, 24. jūlijā, svinot Ozolnieku ezera svētkus, iedzīvotājiem tiks piedāvāta pastaiga pa Ozolnieku ezera laivu parku.
“Šajā dienā apkārt ezeram esam iecerējuši dažādas aktivitātes – būs bioloģisko produktu tirdziņš, darbosies āra kafejnīcas, svētku apmeklētāji varēs izbraukt ar laivu un piedalīties virknē citu aktivitāšu, kas neveicina pulcēšanos,” stāsta A.Jaks.
Sestdienas rītā pie ezera ieplānotas arī bezmaksas jogas, rīta vingrošanas un zumbas nodarbības, bet pie Ozolnieku vidusskolas no pulksten 9 notiks Ozolnieku ezera kausa izspēle pludmales volejbolā, 3x3 basketbolā un florbolā. Sporta sacensībās varēs piedalīties tikai iepriekš reģistrējušies dalībnieki, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Precīza informācija par pieteikšanos sporta sacensībām, kā arī jogas, rīta vingrošanas un zumbas nodarbībām ezera krastā tiks publicēta Ozolnieku sociālajos tīklos. Tajos būs pieejama arī precīza svētku aktivitāšu programma ar norises laikiem un vietām. 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 3

atamans Semjonovs

laipni lūgtu ciemos, paņemiet alu, šašlikus un brauciet ciemos- jauka atpūta kalnā un pie****ajā dīķī!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.18 23:32

qqq

Skaidrs, izklaides tikai vakcinētajiem, nu tad ejiet ieskrieties.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.20 10:30

nevakcinētais

Ieskrieties neiešu, bet uz pasākumu gan obligāti aizstaigāšu. Nekur nav rakstīts, ka ieeja tikai vakseriem, nevajag kaut ko izdomāt un apzināti šķelt sabiedrību!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.24 12:18

Kultūra un izklaide