“Benefices” vadītāja Annika Andersone un četri skolotāji iesniedz atlūgumus 49

Pēc 13. novembra Latvijas Televīzijas ziņu raidījuma “Panorāma” sižeta par inficēšanos ar “Covid-19” vīrusu mūsdienu deju studijā “Benefice” tās vadītāja Annika Andersone un četri skolotāji ir iesnieguši atlūgumus pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītājam Mintautam Buškevicam. Viņš apstiprina, ka atlūgumi ir pieņemti un pēc valsts svētkiem tiks nolemts, kā rīkoties tālāk. Kolektīvās nodarbības deju studijā ir pārtrauktas līdz 23. novembrim.

Pēc “Panorāmā” sniegtās informācijas, ar “Covid- 19” “Beneficē” inficējies viens skolotājs. Visdrīzāk inficēšanās notikusi Rīgā, taču 11. novembrī Jelgavā inficētais skolotājs vadīja individuālu deju nodarbību diviem deju studijas dalībniekiem. “Tālākais notika ļoti ātri. Jau nākamajā rītā ar abiem dejotājiem saistījās Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) darbiniece. Kopš tā laika viņi atrodas pašizolācijā. Slimības simptomi nav novēroti. Ja sestdien, 21. novembrī, veiktās analīzes inficēšanos neuzrādīs, pašizolācijā esošie varēs atgriezties sabiedrībā,” zz.lv stāsta viena dejotāja tuvinieks.

Par inficēšanos mūsdienu deju studijā “Benefice” ziņu gatavoja arī Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta korespondente Anda Boša. Viņa intervēja gan “Benefices” vadītāju A.Andersoni, gan pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītāju M.Buškevicu. Otrais intervijā pārmeta A.Andersonei, ka viņa nav informējusi par šo ārkārtas gadījumu pašvaldības iestādi “Kultūra”. Savukārt A.Andresone zz.lv sacīja, ka viņai SPKC ieteicis informāciju par inficēto skolotāju neizplatīt tālāk personām, uz kurām tā tieši neattiecas. Sarunā ar zz.lv A.Andersone minēja, ka jau ilgāk nekā gadu viņas attiecības ar pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītāju ir saspīlētas.      

  

Foto: no arhīva. Vairāk lasiet 19.novembra "Zemgales Ziņās". 

Pievieno komentāru

Komentāri 49

bite

Varbūt kaut ko nesaprotu, bet vadītāja sižetā izskatījās kā nezinīte, kura nav saņēmusi norādījumus, lai gan kā vadītājai tos vajadzētu izprast pašai!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 16:56

otto

Ja pašvaldība nav noinstruējusi savā pakļautībā esošās iestādes ar rakstisku rīcības plānu (un šajā gadījumā nebija), tad kāpēc vadītājai būtu pa pilsētu jābazūnē šāda informācija? SPKC dotajā situācijā ir augstākas pilnvaras par Buškeviča kunga nedokumentētajām vēlmēm. Tikpat labi varbūt uzreiz vajadzēja Rāviņam zvanīt....varbūt viņš arī tagad sēž apvainojies.....

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 17:12

Anda

Tieši tā! Kā var ienākt prātā steidzīgi neinformēt savu priekšnieku? Viņš ir persona uz kuru tas pavisam tieši attiecas - "Cukurfabrika" ir "Kultūras" paspārnē.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 17:48

Buškevicam jāraksta atlūgums

Buškevicam jāraksta atlūgums

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 13:02

Par Benefici bez Buškevica

Kur var parakstīties par Buškevica atlaišanu ? Annika - turies ! Bez Tevis nebūs dejas, ko mazie iemīlējuši !

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 13:34

lPl

Neesmu eksperte, bet man šķiet, ka ja kāda izglītības iestādē (vai citā, kas saistīts ar bērniem) ir C19, tad jāinformē pilsētas sabiedrība. Kāpēc? Jo tie skolotāji tacu cirkulē no skolas uz skolu, nu labi, ne visi, bet daudzi - tāds pulciņš, šitāds pulciņš un kas tik vēl. Jo citādi izplatās nevalodas un tenkas. Vienas sākumskolas četras klases tak arī sēž karantīnā.Paziņoja sabiedrībai - aizgāja pašizolācijā un lai veseļojas.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 17:19

Mūsdienās atbildīgie darbinieki dažkārt nevēlas atbildēt uz jautājumiem,pasakot:bez komentāriem vai norāda uz datu aizsardzību.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 17:20

Vecaks

ANNIKA IR SMAGS CILVEKS.NO RITA LIDZ VAKARAM MASU MEDIJI RUNA KA VAJAG,KO VAJAG.DRUSCIŅ JAU LOĢIKA AR JAPIESLEDZ

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 17:39

Pilsētnieks

Jelgavas pilsētai vispār nav izstrādāta rīcība kā iestādēm ir jārīkojās Covid atklāšanas gadījumos! Neviena pašvaldības iestāde vispār nesaprot kas tādā gadījumā ir jādara! Ko Buškevics var prasīt no Annikas un teikt,ka viņa ir ko pārkāpusi,ja pats nav izstrādājis rīcības plānu! Pašvaldība mums ir aizvēsturiska! Viss notiek kā PSRS laikos!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 18:34

Pilsētniece

Bet tik elemetāra lieta, kā paziņot darba devējam, ka darbinieks ir saslimis, tas taču ir loģiski.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 18:47

Zaiga

Pilnīgi Tev nepiekrītu! Pilsētai šāds rīcības plāns NAV jāizstrādā. Par to atbild iestāžu vadītāji!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 19:55

Janka

Mintauts jau ar nav nekāds paipuisīts, bet nu šitā Ragana un Despots sen jau bija jāaizvāc!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 18:44

Ilva

Paldies Annikai par milzigo darbu un skaisto rezultātu darbā ar mūsu bērniem! Tas ir nenovērtējami naudā! Esmu viena no iesaistītajām personām saistībā ar kontaktpersonu un zvanīja ne tikai no SPKC, bet arī no Benefices un pat vairākkārtīgi. Viss notika ļoti operatīvi un laicīgi jau nākamajā dienā pēc kontakta. Paldies deju studijas adminstrācijai un vadītājai Annikai!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 18:50

tencinam par darbu !

... ne tikai viena tāda Annika ir veltījusi darbu bērniem :

Aigars EGLE, sabiedriskais aktīvists

Es gadiem ilgi komunicēju ar jauniešiem un redzu diezgan daudz un dažādas ar viņiem saistītas problēmas - pusaudži bieži smēķē, lieto alkoholiskos dzērienus, paretam - uzpīpē arī narkotiskās vielas, turklāt internets un mobilie tālruņi ir aizvietojuši galda spēles, pastaigas ar kādu mērķu, piemēram, orientēšanās spēles, kas attīstītu pusaudžu domāšanu, nebojājot veselību vēl nenobriedušam organismam.

Šis iemesls mani pamudināja Jelgavā izveidot Jauniešu Attīstības centru, kurš atrodas Uzvaras ielā 56 E. Tajā jaunā paaudze varēs spēlēt dažādas galda spēles un citas stratēģiskās spēles, kuras sekmētu veselīgas domāšanas attīstību. Citi var teikt - ir jau daudz un dažādu pulciņu, kuros jaunieši var sevi pilnveidot. Varu pateikt tikai vienu, ir grūtie pusaudži, ar kuriem jāstrādā un viņi jāieinteresē, lai apmeklētu kādu no pulciņiem. Zinu, ka tas nav viegli, bet es esmu tam gatavs un netaisos atkāpties no savas ieceres!

Vēlos publiski pateikties fiziskām un juridiskām personām par atbalstu Jauniešu Atīstības Centra izveidē Jelgavā, jo ēkā, kurā veidoju šo centru, ir izpuvušas grīdas, tāda pati situācija ir arī ar logiem, jāpielabo jumts, vārdu sakot, ir daudz darāmā, lai atvērtu šo centru. Pārsvarā remonts šajā ēkā notiek par maniem nopelnītajiem līdzekļiem.

Liels padies SIA ”Sand Systems” par sagādātajām smiltīm un Aleksandram Krivuņecam par nopirktajiem būvmateriāliem simts eiro vērtībā.

Ļoti žēl, ka piezvanot un palūdzot palīdzību nopirkt būvmateriālus 50 eiro vērtībā diviem Jelgavas pilsētas domes deputātiem, saņēmu elementāru atbildi - uz šo brīdi naudas nav! Šo deputātu vārdus un uzvārdus neminēšu, lai tas paliek uz viņu sirdsapziņas, bet ceru, ka citi deputāti varēs palīdzēt!!!

Ja vēlaties palīdzēt Jauniešu Atīstības Centra izveidē, varat sazināties ar mani, rakstot uz manu e – pastu: jacimperija@inbox.lv vai zvanot: 29799145

P.S

2002.gada 16.februārī es uzrakstiju dzejoli:

„Bērni”

Eh, Latvija, Latvija,
mana tēvu zeme!
Tu tak redzi!
Tavi bērni mocās!

Asaras kā strauti palo.
Tavu bērnu acīs.
Sals un tumsa
pārņem viņus.

Viņu sirdīs nav nekā!
Aizmirsuši viņi –
mātes, tēva mīļos glāstus.
Laužas ārā naids un dusmas.

Latvija, tu Latvija!
Dari kaut ko viņu labā.
Velc no purvu dubļiem laukā!
Viņu dvēseles un tīri.

Nav vēl viņu spēkos,
tādu darbu uzsākt pašiem.
Pārāk dziļi viņi tajā,
iegrimuši ir.

Palīdzi, tu mums!
Lūdzu es un krītu ceļos.
Neļauj, lai paaudze viena.
Pazūd kā aizejot veļos.2002.gada 4.aprīlī uzrakstīju otru dzejoli par bērniem:

„Mans spēks”

Mans spēks!
Ir bērnu smaidi.

Mans drosmes gars
Ir bērnu laime.

Mans darbs
Ir veltīts tikai viņiem.

Es cīnīšos! –
Ja būs apdraudēti viņi.

Es dzīvi savu veltīšu! –
Tikai bērnu labā!

Gandrīz sešpadsmit gadi pagājuši, es pat nevarēju iedomāties, ka tie nebūs tikai dzejoļi!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 20:47

Objektīvi

Par kādu aizvākšanu šeit var runāt? Cilvēks pats ir pieņēmis lēmumu! Annika, par skaistu sākumu! Cilvēkam, kurš sevi ir veltījis bērniem un dejai tāds noteikti būs! Var nepatikt cilvēks, bet vai tiešām Kultūra nav redzējus sasniegumus, ieguldījumu un laimīgas SAVU mazo pilsētnieku sejas? Acīmredzot tā nav bijusi prioritāte.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 19:12

Jelgavas iedzīvotājs 1975

Vairākus gadus esmu bijis Benefices dejotāja vecāks. Šis ir sižets, kad Annika kārtējo reizi grib būt balta un pūkaina, bet TAS, . . . . . .TAS riebīgais priekšnieks MINTAUTS to tik vien dara kā spieķus bāž ritenī un grib viņu iznīcināt. Te jau kā darbiniekam pret priekšniecību nav nekādas cieņas, jo visi Mintauta aizrādījumi sapulcēs par nepareizu rīcību ir pārvērsti 20 min.garos whutsup ierakstos, kuros ir tikai un vienīgi nolikta priekšniecība neļaujot iespēju un tiesības Mintauta kungam aizstāvēties. Tādā veidā 50% vecāki ir pilnīgi NOZOMBĒTI un viņi neredz ne pa labi, ne pa kreisi ir Dievs Annika un Sātans Mintauta kungs. Un tā šī "komanda" benefices vecāki dzīvojās. Un visu sabeigusi ir tikai Annika ar savu vadības nolikšanu. Ir tāds Annikas teiciens:" Mīļie vecāki, ja jums nepatīk Beneficē, tad ejiet uz Intrigu dzert tēju un ēst cepumus." Es iesaku tieši to pašu Annikai, ja reiz priekšniecība ir tik slikta, tad ejiet prom un beidziet vecāku čatos šādā veidā ķengāt Mintauta kungu.
Un uzņematies kādreiz arī atbildību, jo Jums pat līgumā ir punkts, ka nenesat nekādu atbildību par dejotājiem pat jūsu vadītās deju nodarbībās, kuras vadiet nepilngadīgiem bērniem. Kaut kad vajadzētu uzņemties atbildību. Vēlu Jums veiksmi radot savu, būt neatkarīgai pašai par sevi un, kad būs neveiksmes, tad saprast, ka īsti nav ko vainot.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 19:54

KN

Paldies par tiešajiem vārdiem, es arī viņu - Anniku redzu šādi. Varu tikai brīnīties par dejotāju vecāku naivumu arī visās finansu lietās.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 20:09

1984

Varbūt māciet paši dejot saviem izlutinātajiem mazajiem? Nepatīk Annikas pulciņš - aiziet - krūmos un pavārtēs daudz brīvas vietas reperiem...

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 13:43

Šausmas

Jelgavas iedzīvotāj 1975, es ļoti saprotu Jūs. Mēs vēlamies, lai mūsu bērni dejo pirmajā rindā vai solo, bet ja tas nav noticis, neviens no Benefices skolotājiem nav vainīgs. Nevar visiem bērniņiem būt vienāds elastīgums, plastika, lunkanums( sauciet to kā vēlaties) . Ja Jūsējais ir bijis mazliet stīvāks un nav varējis to "krunku" turēt un būt priekšplānā, nevajag apvainot skolotājus un Anniku.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 15:58

Es no Jelgavas

Annika ir un paliks ragana, kura par pilsētas līdzekļiem veido savu biznesu. Pārdod visu, kas kādreiz veidots par citu cilvēku līdzekļiem. Ābols no ābeles tālu nekrīt.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.20 10:27

Pilsetniekam

Ko tu zini ka bij Padomju laikos.Padomju laikos tada Annika ar savu visparejo ricibu butu sen padzitaNedrikst jau dzivot tikai ar vienu saukli #Es bērniem#.Ta jau acis uz daudz ko pievertas.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 20:30

Varbūt arī Buškevicam jāraksta atlūgums,ir bijuši daudzi skandāli saistībā ar Domi,neviens nav nekad vainīgs.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 20:49

Ilze

Sen jau bija pelnījusi , par savu bezatbildību aiziet.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 21:22

Es

Mintautam būtu jāaiziet.
Jo neļauj tālāk Annikai ar bērniem attīstīties, to nedrīkst, to nevar, rokas Annikai sasietas.
Ceru ka šiem pretīgajiem komentētājiem ir forša izdevusies dzīve... ;)

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 21:29

Pārdomas

Ļauj visu, bet jūsu izglītības un tālredzības līmenis apstājās pie- es gribu. Ir lietas, kuras pašvaldības uzņēmums nedrīkst un nevar realizēt, bet Annika spiež un, kad neļauj, tad tas bez likumiska izskaidrojuma tiek pagriezts kā- neatbalstīšana un iznīcināšana. Bet mīļie, izlutinātie vecāki atceraties to, ka jūs neesat vienīgais pašvaldības kolektīvs Jelgavā un protieties to kūku dalīt godīgi nevis paņemt visu, raudāt, ka par maz un citiem atstāt drupačas. Kauns par jūsu sautīgajām ambīcijām

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 22:21

beka

Tev arī Annika šleifi smadzenēm sasējusi-ka ne padomāt

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 07:30

Jelgavniece

Tomēr tiešām sižetā ļoti aizskāra Anniku un ļoti neglīti, tomēr nes Jelgavas vārdu Latvijā un Pasaulē. Tā par savējiem nerunā.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 21:32

Par tēmu

Daļa rakstītāju kritizē Anniku,bet vai par pārējiem četriem skolotājiem,kuri uzrakstīja atlūgumus nav neviena laba vārda?

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 21:53

dejusolis

Tas vienkārši:Nav Annikas-nav -nodarbību-nav algas

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 07:33

Jelgavnieks

Kuri ir pārējie četri pedagogi,kuri arī ir iesnieguši atlūgumus?

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 23:47

zinaataajs

manupraat gan jau ka viena visticamaak vareetu buut anna p

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 10:20

Es

Jāsaka urā, un nebrīnītos, ja tā Annika tos pārējos skolotājus pamudināja vai kā citādi iespaidoja rakstīt! Tik desporiska, nestabila un nervoza persona, ka visu ko var sagaidīt un jā biju kādreiz dejotāju vecāks, uz manīm arī auroja kā negudra, kad atļāvos uzdot viņai neertus jautājumus

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.17 23:48

auzu motors

varbūt trūkst čikiņa???

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 19:39

Šausmas

Ja jautājums ir ne tik neērts cik glups, kā lai neauro?

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 15:47

Zoo

Ko var pērties ar tām dejām, ieslēdz jūtūbu un kraties līdzi :D

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 12:54

jā,

suns pakaļ zaķitim,puisītis-kaķītim.Ak,kas par RIEŠANU.kas par skriešanu!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 08:22

Jā!!!

Nekad nebūs labi Latvietim!
Annika ar savu studiju ir tālu tikusi un līdz ar to skauģu netrūkst! Bet pamēģiniet jūs vadīt studiju un tik daudz grupas un saplānot btaucienus un konkursus un nometnes un vēl visu kas notiek studijā... To nevar izdarīt cilvēks, kas visiem izdabā... Annika ir stingra un sava nostāja, bet viņa izdara daudz vairāk mūsu bērnu dēļ, nekā skolas, kurās viņi mācās. Un šajā pandēmijas laikā bērni nesēž gadžetos, bet kustās un dejo... Un ir skaudība no citiem Jelgavas kolektīviem, kurus Annika nav apvainojusi, to tik vecāki izdomā un nes informāciju tālāk... Katrs izvēlas kur iet un kur dejot, bet Skauģu pilns. Es tomēr esmu par Anniku un vadīšanas spējām no kurām Kultūrai būtu jāpamācās. Kultūra zaudē veselu kolektīvu, ar kuru var lepoties!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 09:33

Kultūra un izklaide