Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BJMK Rokskola uzņems jaunus audzēkņus

Mūzikas skola “BJMK Rokskola”, kas jau vairāk ne kā 10 gadu īsteno unikālu profesionālās ievirzes programmu “Rokmūzika”, plāno uzņemt jaunus audzēkņus, informē biedrības “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” (BJMK)pārstāve Ieva Reinberga-Ramiņa.

Uzņemšana (iestājpārbaudījums) notiks 3. jūnijā no pulksten 19. Lai pieteiktos uzņemšanai, interesenti aicināti aizpildīt īsu anketu BJMK Rokskolas mājaslapā, lai ar katru saskaņotu konkrētu ierašanās laiku. 
Mācības BJMK Rokskolā, līdzīgi kā jebkurā mūzikas skolā, norit pēcpusdienās paralēli vispārējai izglītībai. Programma “Rokmūzika” tiek īstenota piecu gadu laikā, ietverot septiņas līdz astoņas nodarbības nedēļā, ko skolas administrācija mēģina salikt divu triju darba dienu pēcpusdienās. Vēlamais vecums mācību uzsākšanai ir 10–11 gadi, taču arī lielāki pusaudži, īpaši, ja jau ir kādas iemaņas mūzikā, var mēģināt stāties augstākā klasē. 
BJMK Rokskolā iespējams apgūt dažādus populārajā mūzikā izmantotus instrumentus (bungas, ģitāru, klavieres, saksofonu) un estrādes vokālu. Skolā ir arī labas klasiskās ģitāras spēles tradīcijas – šī instrumenta apguve veiksmīgi integrēta mācību saturā, un audzēkņiem ir labi panākumi konkursos. Tomēr galvenais programmas akcents ir mācību ansamblis – audzēkņi spēlē īstā rokgrupā, vairākas reizes gadā sniedz plašai publikai paredzētus koncertus un ar laiku jau izpilda pašu rakstītas un aranžētas dziesmas.

Foto: BJMK Rokskola

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide